Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Můj (ne)povedený lyžák

  vydáno  •  Sport · Zdraví · Zima
  Jako skoro každá 7. třída jsme se i my, 7.B, dočkali lyžařského výcviku. Někdo se těšil, někdo ne. Já byla velice natěšená: věci jsem si připravovala už týden předem! Snowboard už nedočkavě čekal v garáži a konečně přišlo pondělí, kdy jsme měli odjíždět.

  Na sjezdovce v Libínském Sedle u Prachatic, © MAFRA

  V pondělí odpoledne už jsme všichni (tedy až na výjimky) řádili na sjezdovce. Velice jsem si to užívala. Sněhu bylo hodně, počasí nám přálo, nic mi nechybělo. To jsem ale ještě netušila, co mě čeká následující den odpoledne.

  Dopoledne dalšího dne bylo zprvu nádherné. Vydali jsme se na velikou sjezdovku, u které byla i sedačková lanovka. Byla jsem v sedmém nebi! Lesními cestami se jezdilo přímo božsky... Po obědě jsme se všichni radostně vydali znovu jezdit, ale najednou se to stalo. Při jednom z obloučků jsem přímo sletěla do sněhu. Udělala jsem kotrmelec a pak zůstala ležet na zemi.

  Když jsem rozdýchala svoji nehodu a nepatrně pohnula rukou, zjistila jsem, že bolí jako čert! Všichni se mě vyptávali: "Co se ti stalo? Máme dojet pro učitele?" Já jim pohotově odpovídala: "Ne, to je v pořádku, za chvíli zas budu jezdit." Ale nejezdila jsem. Nakonec jsem zbytek lyžáku strávila s rukou v sádře na pokoji v penzionu. Zlomila jsem si levé zápěstí a řeknu vám, nic krásného to nebylo.

  A proto vám radím - dávejte na sebe na sjezdovkách pozor a nezkažte si lyžařský výcvik nebo zimní radovánky tak, jako já.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (20)

  Příspěvek z 29. března 2010 ve 14:06.
  Aťka8 v něm napsal:

  My taky

  My jsme taky měli lyžák, teďka v 5. třídě. 44

  Příspěvek z 25. března 2010 ve 13:47.
  rachel97 v něm napsal:

  zlomenina

  ahoj ja sem si taky zlomila ruku a to pravou v zapesti proste asi to same co ty

  Příspěvek z 17. března 2010 v 10:10.
  frajerka_ v něm napsal:

  nicoolka

  já z lyžáku přijela tuto neděli a bylo to vpohodě na maximum sem spokojená ale ted musim bejt celý týden doma s chřipkou..=( ještě že sem ji dostala až doma a na lyžáku jsem byla úplně vpohodě..=)