Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Můj nejlepší tábor

  vydáno  •  volný čas venku
  Byla jsme jednou na táboře i s mojí sestrou a bratrem a moc jsme si to užili. Napíšu vám tu v pár bodech, jaké to tam bylo.

  Dětský letní tábor, © iDNES.cz

  Přijezd:

  Když jsme dojeli na místo, vyndala jsem kufr a šla jsem do chatky, kde jsem pustila vodu, abych zjistila, jestli je normální. Podívala jsem se po pokoji a přišly ke mně dvě holky, Katka a Joha a seznámily jsme se. Sestra byla vedle v chatce. Potom nás zavolali vedoucí a všichni jsme si dali hranolky. Vysvětlili nám u toho pravidla a šli jsme na procházku s bojovkou. Potom jsme se vysprchovali a šli jsme spát. 

  První den:

  Prvního dne jsme šli na snídani. Byla celkem zima, ale snídaně byla moc dobrá. Bylo to formou "udělej si sám". Moc jsem si oblíbila jednu šťávu a sestřička nutellu, kterou nám mamka moc nekupuje. Potom jsme šli ven. Byla zima, a tak jsme šli jen na hřiště a fotili se. Potom jsme měli oběd a o poledním klidu jsme si kreslili a hráli různé hry. Odpoledne jsme šli na anime hry a pak domů, kde promítali film. Pak jsme se šli převléct do teplého oblečení a šli na bojovku. Moc jsem se bála, ale zvládla jsem to.

  Průběh tábora:

  Tábor ubíhal jako voda. Druhého dne ráno jsme měli snídani, oběd, polední klid a pak jsme šli na procházku, kde nám vedoucí řekl, že musíme na jednu misi, kde musíme nad někým vyhrát v boji. Tak jsme si vzali spacáky a šli. Já měla jen plátěnky a byla mi zima. V batohu jsem našla deku, tak jsem se do ní zabalila. Bojím se tmy, takže tento den jsem byla v maximálním stresu.

  Olympiáda:

  Náš vedoucí nám řekl, že uspořádáme olympijské hry. Každý si pleskal do dlaní. Strašně mě potěšilo, že jsme jako tým vyhráli trampolíny.

  Karneval Cosplayerů:

  Cosplayové jsou lidé, kteří se převlékají za anime postavičky. Byla jsem za Luchiu a sestřička za Hatsune Miku. Moje kamarádka Jana získala cenu za nejlepší kostým a kluk, který se mi líbil, za nejbláznivější kostým.

  Byl to super tábor, nejlepší dva týdny v mém životě.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!