Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Můj nejoblíbenější zpěvák Justin Bieber

  vydáno  •  Kamarádi
  Můj nejoblíbenější zpěvák je Justin Bieber. Kvůli tomu mě musí každý nenávidět?

  Justin Bieber (Hong Kong, 11. června 2015), © AP

  Jsem Beliberka a nestydím se za to. Ale jednou jsem se bála to někomu říct a to kvůli jedné mojí spolužačce. Říkejme jí třeba R.

  Jednou jsme ve škole měli použít mobil, už si nepamatuji na co. Moje spolužačka se mi náhle koukla přes rameno viděla mojí tapetu (měla jsem tam Justina) a říká „Ty posloucháš tu B***u Biebera?“ Jo, odpověděla jsem a zabývala jsem se dál svou prací. O přestávce se R postavila na židli a začala křičet „ poslouchejte, Adéla poslouchá Justina Biebera“ všichni začali mluvit jeden přes druhého „ ty posloucháš Biebera děláš si srandu?!“ Bylo mi to líto, tak jsem běžela na záchod. Když jsem se vrátila tak všichni „ Hele paní Bieberová jde“.

  Snažila jsem si jich nevšímat. Když jsem přišla domů, tak jsem to řekla mamce a ta mi řekla, že za žádnou cenu nemám měnit styl. Když jsem šla druhý den do třídy, byla jsem připravená, že se mi zase budou smát, ale nic se nestalo. Dozvěděla jsem se, že moje BFF. Terka (byla nemocná ten den, kdy se mi smáli) řekla větu „Jsem Beliberka a ten kdo se tomu směje je strašný tupec.“ a všichni byli radši ticho. A my se s Terkou chystáme 12.11. do O2 arény na Justinův koncert. Strašně se těšíme.

  Toto byl můj první článek na Alíkovi, tak budu ráda i za negativní komentáře. Jo a komentáře typu Justin je blbej si nechte prosím od cesty. Vaše linadela

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (9)

  Příspěvek z 5. května 2018 v 19:04.
  dennisvet v něm napsala:

  marbo1212: já nebyla na vůbec žádném koncertě, ale neměj strach, kdyby ne teď, tak až ti bude 18 ;) :)

  Příspěvek z 5. května 2018 v 8:32.
  Sianna v něm napsala:

  Hezký článek

  Příspěvek z 5. května 2018 v 8:26.
  marbo1212 v něm napsala:

  Justin Bieber toho miluje moje kamarádka Nicol. Dozvěděla jsem se , že je prý je teplouš !!
  Jinač pěkný článek , mmm se máš , taky bych chtěla jít na koncert a nemůžu ;-(.Posloucham jenom , některé jeho písničky.
  To je škodolibé , že to vykřikla přes celou třídu , jednou to udělala moje bff neuměla sem malovat , zebrala mi zruky obrázek a začala mě zesměšnňovat před celou třídou : Je Eliška neumí malovat a všichni se začali smát , ale ted je to trochu už jinači.