Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Můj oblíbený televizní program: Popelka

  vydáno  •  volný čas doma
  Snad každá holka má ráda nakupování a já nejsem výjimka. Proto jsem si oblíbila televizní program Popelka.

  Nákupy jsou v plném proudu., © MAFRA

  Je to vlastně česká verze slovenské show Nákupní maniačky. Slovenská televize ji ale také převzala a to od německé televize (název netuším).

  Každý týden hrají 4 soutěžící, které musí splnit zadané téma týdne, například: indiánský styl, panský, hip hop... (každý týden je téma jiné). Nakupují vždy první 4 dny v týdnu, kdy se soutěžící navzájem ohodnotí body od 1 do 10. V pátek stylista zhodnotí, co udělaly dobře, co špatně, co by měly vyměnit. Pak jim udělí body, které se přičtou k těm od ostatních soutěžících. A následně určí vítězku, která obdrží deset tisíc korun na další nákupy.

  Nakupují v obchodním centru Olympie, na nákup mají jen 90 minut a pouze deset tisíc korun. Většinou nakupují s nějakým poradcem například s kamarádkou, maminkou. I při nakupování na ně dohlíží stylista a komentuje jejich výběry. Každý den nakupuje jen jedna dívka se svým poradcem nebo poradkyní.

  Ostatní dívky šmejdí v jejím šatníku, hodnotí, jaký má ta daná dívka vkus, či ne. Občas také sestavují outfit na dané téma z její skříně. Dívky si musí koupit vždy jen to oblečení, které odpovídá zadanému tématu. Když si koupí něco, co je naprosto mimo, například šperky do sportovního stylu, stylista jim ty věci vezme. Toto se, myslím, stalo jen jednou. Ale vůbec se mi to nelíbí, zavedl to stylista a návrhář Osman Laffita, který mi je strašně nesympatický. Podle mě byl lepší Libor Komosný, který v pořadu byl v prvních týdnech.

  Kdy Popelku vysílají? Každé všední dny (pondělí až pátek) na Barrandově od 16:30.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 8. dubna 2016 v 15:42.
  viky290 v něm napsala:

  Reakce na meribera:

  4

  Příspěvek z 7. dubna 2016 v 7:10.
  meribera v něm napsala:

  🤑

  Ten pořad miluju

  Příspěvek z 30. března 2016 ve 12:34.
  viky290 v něm napsala:

  Reakce na Tamtaholka987:

  jo jasně, každému se může někdo/něco jiného líbit takže beru 16