Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Můj příběh

  vydáno  •  Škola

  Chtěla bych se s vámi podělit o můj příběh toho, jaké byly mé začátky na základní škole.

  Klouzačka, © Pralinka2

  Bylo mi asi 6 a půl, když jsem byla se svou nejlepší kamarádkou Alžbětou na metr a půl vysoké klouzačce. Jeden kluk, desetiletý Hanuš, vylezl za mnou.
  Lekla jsem se ho a sletěla dolů na levou ruku, tu jsem si ošklivě zlomila.

  Odvezli mě do nemocnice, kde mi udělali rentgen. Zlomenina byla příliš komplikovaná, tak mě poslali do větší nemocnice, cesta trvala 2 hodiny. Zde mi večer opět udělali rentgen a dali mi injekci a tabletu na spaní.

  Následovala operace a museli mi téměř na rok strčit do ruky drát. Po 4 dnech v nemocnici mě sanitkou odvezli domů. A po pár dnech jsem už šla do první třídy s rukou v sádře. Od několika spolužaků jsem za to vyslechla velký posměch a dokonce mě začali šikanovat.

  Ve druhé třídě mi drát vyndali a začla jsem ruku cvičit, zpočátku to bylo velmi bolestivé. Ale rozcvičit ruku se mi povedlo. V 9 letech jsem již byla fit, ale šikana se zvyšovala. Tak jsem přestoupila do 4. třídy na novou školu. Tam se už ke mně chovali normálně. A dostala jsem nové kamarády.

  A pak mi bylo 10 a bylo mi fajn, ale i na nové škole se vyskytla potíž. Spolužák Martin šikanoval Dominika. To se mi nelíbilo, proto jsem vše s kamarádkou Bárou nahlásila paní učitelce. Hned se to vyřešilo. Martin v tom přestal. Málem dostal 2 z chování. A dnes už to je vše v pohodě, tak zatím. :-D

  Autorka: (12 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (17)

  Příspěvek z 9. dubna 2018 v 17:24.
  marbo1212 v něm napsala:

  To je hezký příběh !! Akorát je mi tě líto , že jsi tak dopadla !!!!!!!!!!!! Taky jsem v 1.třídě měla uraz : Kamarádka šla se mnou na záchod ja jsem si zní dělala legraci a chtěla jiít dolu do družiny ze zachoda , jenže kamarádka přibouchla omylem dveře a mě tam zustal prst , naštěstí jsem ho vytrhla a kůžu jsem měla na nehtě a bylo mi vydět maso !!!!!!!!!! Ale ted už to je v poho , jsem v 7.tř.

  Příspěvek z 8. dubna 2018 v 10:17.
  Donut567 v něm napsala:

  to je smutné ;-( ale jsem ráda že se to vyřešilo :-)

  Příspěvek z 30. března 2018 v 19:54.
  dennisvet v něm napsala:

  Tak tohle už není normální. Proč furt litujete těch, kteří zažívají běžné věci (a že šikana není neobvyklá)?!

  A anavercadav, to nebylo na tebe, ale na andyell.