Alíkovina

Můj příběh

vydáno  •  Škola

Chtěla bych se s vámi podělit o můj příběh toho, jaké byly mé začátky na základní škole.

Klouzačka, © Pralinka2

Bylo mi asi 6 a půl, když jsem byla se svou nejlepší kamarádkou Alžbětou na metr a půl vysoké klouzačce. Jeden kluk, desetiletý Hanuš, vylezl za mnou.
Lekla jsem se ho a sletěla dolů na levou ruku, tu jsem si ošklivě zlomila.

Odvezli mě do nemocnice, kde mi udělali rentgen. Zlomenina byla příliš komplikovaná, tak mě poslali do větší nemocnice, cesta trvala 2 hodiny. Zde mi večer opět udělali rentgen a dali mi injekci a tabletu na spaní.

Následovala operace a museli mi téměř na rok strčit do ruky drát. Po 4 dnech v nemocnici mě sanitkou odvezli domů. A po pár dnech jsem už šla do první třídy s rukou v sádře. Od několika spolužaků jsem za to vyslechla velký posměch a dokonce mě začali šikanovat.

Ve druhé třídě mi drát vyndali a začla jsem ruku cvičit, zpočátku to bylo velmi bolestivé. Ale rozcvičit ruku se mi povedlo. V 9 letech jsem již byla fit, ale šikana se zvyšovala. Tak jsem přestoupila do 4. třídy na novou školu. Tam se už ke mně chovali normálně. A dostala jsem nové kamarády.

A pak mi bylo 10 a bylo mi fajn, ale i na nové škole se vyskytla potíž. Spolužák Martin šikanoval Dominika. To se mi nelíbilo, proto jsem vše s kamarádkou Bárou nahlásila paní učitelce. Hned se to vyřešilo. Martin v tom přestal. Málem dostal 2 z chování. A dnes už to je vše v pohodě, tak zatím. :-D

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (17)

Příspěvek z 9. dubna 2018 v 17:24.
marbo1212 v něm napsala:

To je hezký příběh !! Akorát je mi tě líto , že jsi tak dopadla !!!!!!!!!!!! Taky jsem v 1.třídě měla uraz : Kamarádka šla se mnou na záchod ja jsem si zní dělala legraci a chtěla jiít dolu do družiny ze zachoda , jenže kamarádka přibouchla omylem dveře a mě tam zustal prst , naštěstí jsem ho vytrhla a kůžu jsem měla na nehtě a bylo mi vydět maso !!!!!!!!!! Ale ted už to je v poho , jsem v 7.tř.

Příspěvek z 8. dubna 2018 v 10:17.
Donut567 v něm napsala:

to je smutné ;-( ale jsem ráda že se to vyřešilo :-)

Příspěvek z 30. března 2018 v 19:54.
dennisvet v něm napsala:

Tak tohle už není normální. Proč furt litujete těch, kteří zažívají běžné věci (a že šikana není neobvyklá)?!

A anavercadav, to nebylo na tebe, ale na andyell.