Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Můj příběh

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 15. května 2015 v 18:23.
  Auri v něm napsala:

  Říkali tomu sranda..Mě to vtipné nepřišlo..

  Ve školce mě měli rádi..vstupem do školy..se to jaksi.. změnilo..?
  Přesně nevím..kdy to všechno začalo..ale vím,že hodně brzy.
  Ve škole jsem se bavila spíš s klukama než z holkama..NIKDY jsem neměla nej kámošku ..Byla jsem jiná než ostatní...Nikdo se se mnou nebavil,teda až na dva kluky..
  Nesnášeli mě,protože jsem měla samé jedničky,vyhrávala jsem všechny možné soutěže..hrozně mi záviděli.......A tak to jednou začalo...jednou jsem přišla do třídy a skoro všichni si na mě ukazovali,nadávali mi,smáli se mi,žduchali do mě,podkopávali mi nohy..
  Bylo to hrozné..ale já myslela..že to pochvilce skončí..ale neskončilo....žila jsem tři roky ve stínu ostatních,kteří mě nesnášeli..pořád jsem brečela..doufala jsem,že to ve třetí třídě skončí..ale..ještě se to zhoršilo...pořád jsem vyhrávala a všichni po mě řvali..dokonce si začali dělat kluby proti mě a tam vymýšleli plány,jak mě znemožnit...Bála jsem se to říct rodičům a učitelům..bála jsem se,že když to řeknu,tu nenávist si ještě zvýším a budou m říkat žalovníčku....prostě jsem byla úplně na dně ..už jsem ani nedoufala v to,že by se to uklidnilo...ale už se se mnou ani ti kluci nebavili..přidali se k ostatním..asi nechtěli prožívat to co já...ale já odtamtud nemohla nijak vycouvat .... Je prostě hrozné když jdete do školy..všichni po vás křičí a nikdo vás nepodrží....ale jednou jsem si řekla DOST! Nebudu se nechávat tak strhovat!! A myslím ,že tahle moje myšlenka,mě před šikanou zachránila :) Součastně mám u sebe lidi,kteří mě podrží..mám dvě nej kámošky ..A prostě lidi,který mě mají rádi takovou jaká jsem...Sice ještě žiju v té nenávisti ostatních ale jsem ráda,že je tu,v česku , ještě někdo,kdo stojí při mne...a já si ho hrozně vážím!! Protože vím,že když nemáš přátele,tvá důstojnost a sebejistota spadá do stínů těch co tě nenávidí..jen přátelé ti dokážou pomoct..podržet tě ..a mají tě prostě rádi...Já jsem za to přátelství OPRAVDU strašně ráda !Děkuju vám moc :))) Vy víte kdo :* Mí Přátelé !!! 242424

  Příspěvek z 2. května 2015 v 9:05.
  Tulisa v něm napsala:

  Reakce na kikisut:

  kdyby si cetla vic tak chapes a nauc se radsi psat (z mobilu)

  Příspěvek z 25. dubna 2015 v 9:57.
  kikisut v něm napsal:

  kikisut

  Ahoj PavlikovaVeru chciti pomoct s problemem o kterem pišeš.Maš ho vubec eště2

  předchozí 1 další