Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Můj sen

  vydáno  •  Povídky
  No, pravděpodobně hádám, že tenhle sen nebude moc dávat smysl, ale jsem tu hned po probuzení, už jen proto, abych si ho zapsala a nezapomněla.

  A jelikož moje písmo po ránu je horší než mojí spolužačky, tak to radši napíšu sem, i když hádám, že to nebude o moc lepší. Jen je škoda, že to nedokážu popsat tak dopodrobna, jak se mi to zdálo. Navíc pro některé kousky snu mám docela dobré vysvětlení, kdežto pro ty ostatní ne. Doteď mám z toho snu husí kůži i když se to takhle nebude zdát. Když jsem se ale probudila, mísil se ve mně strach a ještě něco, co neumím moc dobře popsat. Asi znepokojení, protože tenhle sen už je třetí z těch „jiných“, které se mi zdály.

  Začalo to tak, že jsem já, babička a máma měly někam jet. Jenže mně to řekli až těsně před odjezdem a tak jsem spěchala s tím, že se co nejrychleji obleču a vyrazíme. Jenže když jsem si už brala boty, mamka mě vyhodila s tím, že nemám ponožky. Jenže když jsem si je šla vzít, tak akorát v tu chvíli, když jsem vyšla před dům, už startovaly, že vyjedou. Naštěstí na mě ale počkaly a tak jsme mohly vyrazit všechny tři.

  Pak následovala cesta, kterou jsem nikdy neviděla, nebo jsem si ji aspoň nepamatovala (což je v mém případě docela nesmysl, protože ač snadno zapomínám, tak cestu si vždycky pamatuju, i když jsem ji jela třeba jen jednou).

  No, dojely jsme na takový zelený kopec (vypadalo to jako v Taeminově drip drop), kde byl docela znepokojující pohled do dálky.

  Nejprve jsme ale šly navštívit dům, kde měli žít dřívější lidé/ vesničani. Tady si pamatuju, že byl na jedné straně, kde byli schody, strašně nízký strop a dveře skoro zabarikádované. Jako další nás čekala jejich „koupelna“, která mi spíš připomínala koupelnu z hororu, nebo místnost, kde se porcuje maso. Nebyla tam krev, ale různé „věci“, které mi docela naháněli hrůzu. Mamce se tam nelíbilo a tak řekla, že na nás počká v krámě, který byl spojený s tou koupelnou (normální krám, takže fakt nechápu, kde se tam vzal). Nicméně jsme šly hned za ní.

  S někým se tam ale dala do řeči a tak jsme si s babičkou prohlížely stánky s řetízky. Pak jsme se jen tak poflakovaly po obchodu a zahlédla jsem svoji bývalou učitelku i s manželem. Pak mi přišlo jakoby mě celý obchod začal sledovat. Ty lidé jakoby se na mě koukali. Když už jsem to dál nesnesla, řekla jsem mámě, ať mi dá klíče od auta, že na ně počkám tam.

  Jenže v autě mě nenapadlo nic lepšího, než jim přijet naproti, takže jsem vycouvala a před sebou viděla mamku a slyšela jsem, jak si v duchu říká: „Jestli přidá plyn, je mrtvá“. Jenže já začala šlapat na všechny pedály, než se mi podařilo najít plyn a vyjet ke kamenné bráně, která měla pootevřené dveře. Těsně u brány se mi ještě povedlo zabrzdit, ale i tak jsem nabourala.

  Konec snu mám trochu rozmazaný, ale vím, že všude byla spousta krve a v puse jsem měla něco, co připomínalo takovou zvláštní hmotu. Chtěla jsem to dostat ven, protože jsem nemohla mluvit a tak jsem jsem to po kouskách vyndavala. Každý kousek byl obalený do černa zbarvenou lepkavou krví, ale jelikož se mi v puse dělalo místo, tak jsem nepřestávala. Když jsem to všechno vyndala, zjistila jsem, že to byl vlastně můj jazyk.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 25. května 2016 v 15:25.
  meribera v něm napsala:

  brrr  někdy se mi taky zdává něco podobného

  Příspěvek z 25. května 2016 v 15:24.
  meribera v něm napsala:

  Reakce na SHINeeGirl:

  jaké video22222222

  Příspěvek z 30. března 2016 ve 14:27.
  SHINeeGirl v něm napsala:

  To video jste tam dávat nemuseli....