Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Alíkovina

    Můj silný vztah ke koním

    vydáno  •  zvířata

    Taky máte silný vztah ke koním? Tak to je článek pro vás. Dnes vám napíšu můj příběh, jak jsem se ke koním dostala a jak jsem začala jezdit. A můžeme jít na vyprávění.

    LENA, © denca_dancer

    Už od malička mám silný vztah ke koním. Přála jsem jezdit na koni, ale máma mi to nedovolila. Až v létě v roce 2017, kdy moje mamka začala pracovat v hotelu, majitelka Věra měla u hotelu 2 koně Lenu a Chrise, v tu dobu tam měla 4 koně, protože tam byli koně Věry kamarádky. Byla jsem tam každý celý den o velkých prázdninách. Ze začátku jsem se jenom o ně starala (např.čistění, jídlo a donést jim vodu atd.). A pak jsem začala jezdit, byl to úžasný pocit. Pak jsem se tam seznámila s mou současnou BFF Nelou, která jezdila od malička a za pár let by měla závodit na Chrisovi místo Věry. Nela mě naučila lépe jezdit, všechno bylo úžasný, než mamka dala výpověď a my tam už nejezdili, už jsem se nevídala s Nelou a po pár měsících se i Věra vzdala podnikání s hotelem a přestěhovala se i s koňmi pryč.

    Můj sen byl u konce. Celý dny jsem probrečela a teď se s Nelou 2krát za půl roku vídáme, ale každý den si voláme. Já začala chodit do Vendolí na koně a pojedu toto léto na mezinárodní koňský tábor. Budu jezdit na koně za Nelou, která má 2 vlastní koně Seminu a America. A i já do budoucnosti také plánuji koně, teď nemůžu, protože bydlím ve městě.

    Autorka: (13 let)
    » přejít do diskuse

    Diskuse k článku  (5)

    Příspěvek z 22. dubna 2019 v 19:16.
    Emilinecka v něm napsala:

    Pěkný článek,mám také moc ráda koně :->;-)

    Příspěvek z 21. dubna 2019 ve 14:33.
    Miraben v něm napsal:

    Článek je sice hezkej, ale co třeba přiložit i nějakej recept?

    Příspěvek z 21. dubna 2019 ve 13:20.
    zuzicka44 v něm napsala:

    Koně nemám nikdy dosti, proto vařím vždy i kosti.