Alíkovina

Můj silný vztah ke koním

vydáno  •  Zvířata

Taky máte silný vztah ke koním? Tak to je článek pro vás. Dnes vám napíšu můj příběh, jak jsem se ke koním dostala a jak jsem začala jezdit. A můžeme jít na vyprávění.

LENA, © denca_dancer

Už od malička mám silný vztah ke koním. Přála jsem jezdit na koni, ale máma mi to nedovolila. Až v létě v roce 2017, kdy moje mamka začala pracovat v hotelu, majitelka Věra měla u hotelu 2 koně Lenu a Chrise, v tu dobu tam měla 4 koně, protože tam byli koně Věry kamarádky. Byla jsem tam každý celý den o velkých prázdninách. Ze začátku jsem se jenom o ně starala (např.čistění, jídlo a donést jim vodu atd.). A pak jsem začala jezdit, byl to úžasný pocit. Pak jsem se tam seznámila s mou současnou BFF Nelou, která jezdila od malička a za pár let by měla závodit na Chrisovi místo Věry. Nela mě naučila lépe jezdit, všechno bylo úžasný, než mamka dala výpověď a my tam už nejezdili, už jsem se nevídala s Nelou a po pár měsících se i Věra vzdala podnikání s hotelem a přestěhovala se i s koňmi pryč.

Můj sen byl u konce. Celý dny jsem probrečela a teď se s Nelou 2krát za půl roku vídáme, ale každý den si voláme. Já začala chodit do Vendolí na koně a pojedu toto léto na mezinárodní koňský tábor. Budu jezdit na koně za Nelou, která má 2 vlastní koně Seminu a America. A i já do budoucnosti také plánuji koně, teď nemůžu, protože bydlím ve městě.

Autorka: (13 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (5)

Příspěvek z 22. dubna v 19:16.
Emilinecka v něm napsala:

Pěkný článek,mám také moc ráda koně :->;-)

Příspěvek z 21. dubna ve 14:33.
Miraben v něm napsal:

Článek je sice hezkej, ale co třeba přiložit i nějakej recept?

Příspěvek z 21. dubna ve 13:20.
zuzicka44 v něm napsala:

Koně nemám nikdy dosti, proto vařím vždy i kosti.