Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Můj velký splněný sen

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Prodleva 6 let (fíha, to je dlouho).
  Příspěvek z 22. listopadu 2016 v 6:13.
  konemy v něm napsala:

  Reakce na fyrefli:

  Ta kamarádka byla předpokládám jen jedna, ale lidí, kteří mají psa a králíka je spousta.

  fyrefli v něm napsala:

  Reakce na konemy:

  No ze psů nedělám bestie sama mám dva psy a kocoura,jen vím že se to občas stane kamarádka má psa a měla králíka jak to dopadlo je asi jasné jelikož vycházím z této skutečnosti ale přiznávám že jsou i vyjímky18

  konemy v něm napsala:

  Reakce na fyrefli:

  Poslyš, ne každý pes je agresivní na vše, co se hýbe, a já znám hodně králíků a psů, kteří si na sebe zvykli. Jestli je ten pes štěně,neměl by být problém. Navíc mi přijde, že autorka píše článek jako vyprávění toho, co se stalo už před nějakou dobou.
  Laskavě nedělej ze psů bestie. Mám potkany a morčata, měla jsem i myši a ani jedno z těchto zvířat se našeho psa nebálo a on jim taky nic nedělal. Moje sestřenka může klidně nechat psy samotné s křečkem a může si být jistá, že se nic nestane. Jestli se nějaké zvíře může spřátelit se psem, je to právě pes.
  Mimochodem i kdyby její pes na králika chtěl útočit, může to přeci vyřešit tím, že by zakázala psovi chodit do místnosti s klecí. Nemusíš sem psát blbosti o dávání pryč.

  fyrefli v něm napsala:

  hezké

  hezké ale víš že budeš muset dát Ferdu nebo psa pryč? Jelikož se králíci bojí psů a stačí když otevřeš klec půjdeš na WC a až se vrátíš uvidíš svého pejska jak má v tlamě krvavé pozůstatky tvého Ferdy27P.S. tvůj králík může taky umřít dřív(na infarkt) jelikož život v neustálém strachu a stresu není nic pro jakouliv živou bytost a jestli tvůj králík umře na 90% za to budeš moct ty(sorry že jsem byla hnusná ale je to pravda)

  předchozí 1 další