Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Můj vymyšlený příběh: Psí zachránce

  vydáno  •  Povídky · Zvířata

  Máte rádi pejsky? Určitě jste s nimi zažili spoustu zábavy, ale i dobrodružství. Já jsem si vymyslel jeden příběh, ve kterém se z fenky Sisi stane velký zachránce.

  Kanadský retrívr, © Sonja-Kalee

  Je pátek a osmačka Veronika se celá natěšená na víkend vrací domů ze školy. Když vtom ji napadne, že vezme svou fenku Sisi na procházku do lesa. Na Sisi jde vidět, že se opravdu těší. Veronika s fenkou jdou pomalým krokem směrem k zelenému lesu. Raději se drží cesty, ale po chvíli se Sisi něco nelíbí a utíká někam, kde to její panička vůbec nezná. Když si toho všimne, ihned se vydá za ní, ovšem pes je rychlejší.

  Začíná pršet, ale Veronika to v žádném případě nevzdá, má veliký strach, protože tuto část lesa vůbec nezná. Se slzami v očích bloudí mezi stromy a nemá nejmenší tušení, kde je.

  „Pomoc,“ vykřikla Veronika zběsile, přičemž spadla do velké jámy, ze které se určitě nedostane ven. Začíná obrovský liják a Veronika asi tuší, že nenajde svoji fenku, stále ale volá o pomoc. Po nějaké době se nad ní objeví malý pejsek a Veronika pozná, že je to Sisi. Ta začne štěkat tak hlasitě, jak nejvíce umí. Veronika má alespoň malou radost z toho, že má svou fenku před očima. Za chvíli se objeví starší paní, která se diví, že je tu fenka sama, Sisi zaštěká na Veroniku a žena se poleká, utíká domů pro žebřík, aby se Veronika dostala nahoru.

  Veronika po něm celá šťastná vyleze, obejme svou fenku a poděkuje paní, která jí donesla žebřík. Paní ale řekne, že zde přiběhla jen kvůli hlasitému štěkání, takže bez Sisi by se sem nedostala. Jelikož už bylo šero, všichni se rozloučili a vydali domů.

  Doufám, že se vám příběh líbil, a budu rád, pokud mi do diskuze napíšete, jestli jste s vaším pejskem zažili nějaké velké či malé dobrodružství.;-)

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (11)

  Příspěvek z 8. června v 8:08.
  wagi v něm napsal:

  superokokok 5 tlapek

  Příspěvek z 5. června v 17:28.
  Motýl12345 v něm napsala:

  Je :-) to jo

  Příspěvek z 4. června v 18:38.
  JirkaBobik v něm napsal:

  Děkuji moc.;-)