Alíkovina

Můj YouTube

vydáno  •  Volný čas doma
Tento článek je o mé cestě, kterou jsem musela projít, než jsem začala natáčet na YouTube a o dlouhé cestě, kterou ještě projít musím.

Kamera je osazena objektivem Ricoh se světelností f1.2 a 6mm ohniskem. Druhou variantou je objektiv s transfokací 8 - 48 mm (bez uvedení světelnosti). Clona i ostření jsou výhradně manuální., © Technet.cz

Už od malička jsem sledovala YouTube. Sledovala jsem různé youtubery. Jednoho dne mě napadlo, že bych to chtěla taky zkusit. Byl to jen nápad, nechtěla jsem to nějak strašně moc, ale zdál se mi dobrý. Tak jsem se zeptala rodičů. Ti mi řekli, že v žádném případě. Bylo mi to trošku líto, ale přešlo to. Sledovala jsem YouTube dál, ale touha natáčet se zvětšovala.

Asi o dva roky později byl natáčet na YouTube můj sen. A tak jsem si řekla, že se opět zeptám rodičů. Myslela jsem si že, když jsem starší mohli by mi to dovolit, ale nedovolili. Byla jsem zoufalá. Věděla jsem, co to obnáší natáčet na YouTube a byla jsem připravena to přijmout. Taky jsem věděla, že rodiče to myslí dobře, někdo by se mi mohl smát, ublížit mi, ale i přesto jsem natáčet pořád chtěla.

V šesté třídě jsem se hodně skamarádila s jednu dívkou. Staly jsme se nejlepšími kamarádkami a napadlo nás, že by bylo dobré, natáčet spolu na YouTube. Kamarádka mi jednou řekla, že se zeptala mamky, jestli se mnou může natáčet na YouTube a že jí to dovolila. Zeptala jsem se tedy mamky taky a myslela jsem si, že odmítne jako vždy, ale podařilo se mi jí přesvědčit. A tak nějak se stalo, že natáčím s kamarádkou na YouTube. Natočily jsme teprve první video, ale brzy budeme točit druhé.

Byla to celkem dlouhá cesta, ale já jí zvládla a to jsem skoro pořád na začátku. Ještě mě čeká dlouhá cesta, protože začínat je hodně těžké. Je těžké získat odběratele a líbit se lidem. Naše první video není nejhezčí, ani nejkvalitnější, protože teprve začínáme, ale myslím, že máme na to se zlepšit. Ale ze začátku potřebujeme podporu - odběratele. Našimi odběrateli se můžete stát i vy. Proto vás prosím, podívejte se na náš kanál: BFF BEAUTY STYLE a pokud se vám budou líbit můžete dát odběr.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 27. ledna 2017 v 18:08.
Michča v něm napsala:

Hmmmm...

No, kvalita videa celkem dobrá :-D. Můžu se zeptat přes co točíš a stříháš videjka?2625