Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Můj zlatý retrívr

  vydáno  •  Mazlíčci
  Letos jsem byla na prázdninách u mojí nejlepší kamarádky, která má zlatého retrívra. Musím se přiznat, že jsem jí ho záviděla. I mým adoptivním rodičům se líbil.

  Od chvíle, kdy jsem tam přijela, jsem si přála psa. A když jsem přišla domů, čekal tam na mě Amigo, ten nejlepší přítel, jakého jsem měla, mám a budu mít. Je to krásný zlaťák a miluji ho.

  Teta a strýc (adoptivní rodiče) mi řekli, že mi ho chtěli dát už dávno, ale že musel projít výcvikem. Nikdy jsem nebyla šťastnější.

  A nejlepší je to, že se mnou chodí i do školy, protože to je takzvaný HELP-PES. Je to kámoš a děkuji všem, kdo mi pomáhají.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 2. října 2015 v 17:39.
  Mardos v něm napsala:

  Taky jsem na vozíku a...

  ...plně souhlasím s JANAH. Navíc jak víš, nějakou dobu jsme si psaly a - nezlob se na mě - Tvůj život je podle článků, co jsi psala sem a mně do zpráv pohádka, neuvěřitelné sci-fi. Mně si psala něco o tom, že rodiče zemřeli při autonehodě, sem jsi psala, že tatínek zemřel na kole (a to o takových věcech většinou neříkáme na potkání a je to bolestné), do poradny js psala, že jsi viděla zemřít kamarádku při výletě na kolech v Norsku, kam jsi jela na CELÉ PRÁZDNINY, pak jsi na naši nástěnku (ty víš o čem píšu) napsala, že jdeš zpět do děcáku a na net můžeš 20 minut denně a pouze na Alíka, přitom od jedné nejmenované kamarádky a uživatelky Alíka vím, že jsi tu byla ještě v 10 večer. Navíc jsi jednou na nástěnu psala, že jedeš na běžný tábor, což je vzhledem k Tvému postížení těžko realizovatelné. A takových věcí bych našla i víc...
  No a pak jsi z nástěnky začala takto zvláštní příspěvky mazat.

  Příspěvek z 1. října 2015 ve 14:33.
  liana001 v něm napsala:

  přeji ti ho ale...

  a proč potřebuješ HELP PSA?
  promin že se tak ptam ale nikde to nepises...
  jinak psa mam a moc ti ho přeju

  Příspěvek z 28. září 2015 v 15:50.
  ES v něm napsala:

  Reakce na JANAH:

  Nevím, jak je to s těmi stránkami a psem jménem Amigo... Ale myslím, že když autorka psala: ,,Teta a strýc (adoptivní rodiče) mi řekli, že mi ho chtěli dát už dávno,
  ale že musel projít výcvikem." myslela tím právě to, že trvalo dlouho (klidně půl roku nebo i dva) než byl pes vycvičen, proto ho dostala až teď...25