Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Musí být rozvod vždy špatný?

  vydáno  •  Vztahy
  Moji rodiče se rozvedli už před dvěma lety a je to tak lepší.

  rozchod, rozvod, prsten, past, © Alík

  Čtenáři píší Alíkoviny

  V této rubrice najdete texty dětí, uživatelů Alík.cz. Vizitku autora najdete kliknutím na odkaz v závěru článku. Pokud se chcete přidat a stát se autorem Alíka, můžete svůj text i s průvodní fotkou vložit zde. Svůj článek pak hledejte v Alíkovinách, v rubrice Čtenáři píší Alíkoviny.

  Když mi máma řekla, že si táta našel někoho jiného, nejdřív mě to zaskočilo, ale pak jsem zjistila, že tátova přítelkyně má dceru. Možná to zní hloupě, ale díky tomu mi ani tolik nevadilo, že se rodiče rozvádějí. Vždycky jsem si totiž přála sestru. A teď se mi to konečně splnilo, jsme nerozlučná dvojka.

  Dalším důvodem, proč mi to tolik nevadilo, je to, že když táta bydlel u nás, rodiče se hádali a mně to nebylo moc příjemné. Nevím čím to je, ale teď už spolu vycházejí dobře. Máma se dokonce spřátelila s tátovou přítelkyní. Vím, že je to zvláštní a že se nestává příliš často, že by spolu lidé po rozchodu takhle vycházeli, ale jsem za to ráda. Je to vlastně dokonce lepší, než když byli rodiče spolu. Navíc mám i novou nevlastní babičku, za kterou občas jezdíme na víkend a je to tam super. Zkrátka mi přijde, jako by se mi jen zvětšila rodina.

  Samozřejmě to tak nemusí být vždy, ale chtěla jsem vám svým příběhem říct, že rozvod rodičů nemusí být tak strašný, jak si někteří myslí.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  smurfy v něm napsala:

  Musí být rozvod vždy špatný?

  Ano musí......Já je mám taky rozvedený ale že bych s toho někdy měla skákat radostí?To se nestane.

  bezubka123 v něm napsala:

  Je láska k něčemu dobrá

  Laska je dobrá jenom když někdo někoho miluje a ten druhý taky, ale když ho ten druhý nemá vůbec rád tak je k ničemu. Moje mamka už nemiluje tátu ale jiný ho chlapa miluje. A táta jinou ženskou má rád. A pro mě a bráchu to je děsný.

  babuuu v něm napsala:

  rozvod

  já mám taky rozvedené rodiče a mám nevlastního bráchu. ale moji rodiče se nechcou ani vidět.13