Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Muslimka

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 12. února 2015 v 19:44.
  Titulu-12 v něm napsala:

  Reakce na MorellTM:

  Naprostá pravda!

  Příspěvek z 10. února 2015 ve 20:31.
  Milovnice-Zvirat v něm napsala:

  Reakce na Kozesinka:

  Díky za opravu, nevěděla jsem přesně. Tím je to horší.

  Příspěvek z 10. února 2015 ve 14:22.
  Kozesinka v něm napsala:

  Reakce na KlaviroKytaraMichalaDavida:

  Já ti tvé názory neberu. Žij blaze.

  Příspěvek z 9. února 2015 ve 21:22.
  KlaviroKytaraMichalaDavida v něm napsal:

  Reakce na Kozesinka:

  To je porad jedno a to same dokola. Muslim at uz je radikalni nebo ne, tak tu nema co delat, asi jsem totiz zapomnel dodat to, ze multi-kulti je to posledni co podporuji, aby jsi moje nazory pochopila lépe. Tim bych to snad zakoncil.

  Příspěvek z 9. února 2015 ve 21:03.
  Kozesinka v něm napsala:

  Reakce na KlaviroKytaraMichalaDavida:

  Dobrá tedy. Uvědom si prosím, že i já ve svém článku říkám, že radikálů bychom se měli obávat.

  Příspěvek z 8. února 2015 ve 20:04.
  KlaviroKytaraMichalaDavida v něm napsal:

  Reakce na Kozesinka:

  Pokud to chces jasne.. Tak rikam Ano! A at uz to zni krute nebo ne.. Proste ve finale je to muslimka, neco, cemu se Evropa branila po dlouha leta a ted v 21. stoleti je to na spadnuti, jelikoz prave kvuli temto "neradikalnim" tu mame ve spolecnosti zaclenene i ty radikalni, kteri jsou velkym nebezpecim. A vlastne ani netvrdim, ze islam je spatny, jen tvrdim, ze v me/nasi domovine nema ornou pudu.

  Příspěvek z 8. února 2015 ve 14:18.
  Kozesinka v něm napsala:

  Reakce na KlaviroKytaraMichalaDavida:

  Ne, ty pouze říkáš, že je islám špatný, ale neodpovídáš na mou otázku, jestli považuješ za v pořádku šikanovat dítě na základě toho, že je muslim.

  Příspěvek z 8. února 2015 ve 14:17.
  Kozesinka v něm napsala:

  Reakce na Milovnice-Zvirat:

  Když si ji bral, bylo jí 6 let.

  Příspěvek z 8. února 2015 v 1:16.
  KlaviroKytaraMichalaDavida v něm napsal:

  Na vsechny sve otazky mas odpoved v mem prvnim prispevku, mluvi sam za sebe. Ale mel bych reseni, at konvertuje. Och pockat, myslim, ze "sikana" ze strany bilych by oproti "sikane" muslimske komunity  byla krapet na nizsim stupni, ze?


  Příspěvek z 6. února 2015 v 19:57.
  Milovnice-Zvirat v něm napsala:

  Beztak má většina věřících naprosto vymatlaný mozek jejich náboženstvích, je jedno jestli je to křesťan nebo muslim. Pardon, ale jak někdo může věřit v mluvícího hada nebo obdivovat Mohammeda, který se oženil s 8 letým děvčetem?

  Příspěvek z 4. února 2015 v 17:47.
  Kozesinka v něm napsala:

  Reakce na KlaviroKytaraMichalaDavida:

  Já tvrdím, že šikanovat slušné muslimské děti, řídící se našimi zákony, ze slušných muslimských rodin, řídících se našimi zákony, je špatné. Máš s tím problém? Odporuješ tomuhle tvrzení? Nikoho neponoukám, aby se stal muslimem. Neříkám, abychom sem nechali nakráčet uprchlíky z rozvojových zemí. Tak o co ti jde, človíčku?

  Příspěvek z 4. února 2015 v 16:45.
  barumarudankova v něm napsala:

  CHUDÁČEK

  Chudáček! Já bych se jí hned zastala! U nás ve škole už je šikana bohužel TAKY.13 Ach jo! Vím,jaký to je... No,i špatné věci patří k životu.25

  Příspěvek z 3. února 2015 ve 21:43.
  KlaviroKytaraMichalaDavida v něm napsal:

  Vtip. 33

  Uprimne chtel bych videt nekoho z vas, dobrodejcu, v nejake muslimske skole. Myslim, ze by jste si na onu "sikanovanou" vzpomneli s myslenkou, ze to k sikane melo daleko.

  A uz vubec nevim co tu zkousite s tim, ze neni muslim jako muslim a ze ty "dobré" tu mame tolerovat... Muslim v Evrope doma neni, ackoliv by moc chtel!

  Ukoncil bych to snad jen "V zemi krestanu mesita stoji, at mi nekdo z vas na to odpovi, proc kostel nestavi v arabskych zemich?" Tomáš Ortel to vystihl uzasne a oni jsou hrozba! :)


  Příspěvek z 2. února 2015 v 18:35.
  Nicolletta v něm napsala:

  Děkuju

  Jsem moc ráda, že to už někdo napsal. Muslimové jsou taky lidi. Kdykoliv někomu řeknu, že můj přítel je muslim, začne se o mě bát, varovat mě a předpovídat mi budoucnost. Už mě vidí zahalenou v šátku a zavřenou doma s pěti dětmi. Ale už nechápou, že není muslim, jako muslim, a že můj kluk k těm fanatickým rozhodně nepatří. Na to ho už znám dobře.


  Jinak moc té dívce fandím, ať se to nějak srovná a ať jí dají pokoj 16

  Příspěvek z 2. února 2015 ve 14:34.
  Chihiro12 v něm napsala:

  nechápu

  Moje mamka je napůl z...to je jedno, ale její otec je prostě muslim...A můj táta, taky. Ve škole se mi teda nikdy neposmívali, moje mamka to vlastně "neřeší". Prostě to náboženství tvz. nechává být. Ale nechápu. Tyhle lidi jsou fakt ubohý...122323232323

  Příspěvek z 2. února 2015 v 10:05.
  MorellTM v něm napsal:

  Tady to máte

  Tady je jasně vidět, jak jsou nebezpečné televizní noviny a jiné zpravodjské pořady, protože tohle způsobili právě ony. Nikdy tam nevidíte příklad dobrého muslima, jak přispívá křesťanské charitě, nebo ateistu, jak dává jídlo bezdomovcům, ne, na to není v těch (to radši ani nebudu říkat) místo a když je, tak ho zaplní opakováním starších zpráv.


  Uvědomte si lidi vliv masmédií a že vlastně oni tam jenv ypichní to nejvíce hot a nebezpečný. Půl hodinka černý kroniky je výstižnější název než televizní noviny. Já se na zprávy nekoukám, beztak to všichni okolo mně, pobláznění tíhle pořadem vytrubují a třesou se pro svět, který je ve skutečnosti úplně jiný, než v těch zprávách. Jak jsou nekorektní poznáte, až se svezou na něčem, čemu dobře rozumíte. Taky an to nemají čas, prostě jen vezmou informaci a natočí to, protože "už za pár hodin vysílají další díl." Na pravdu nemají čas.17


  A pokud jim věříte pevně každé slovo, zamyslete se and sebou, protože jste právě uvěřili něčemu, co nemusí být pravda a zřejmě to ani nikdo nekontroloval, ejstli to pravda je.1

  předchozí 1 další