Alíkovina

Můžete navrhovat své učitele na titul Zlatý Ámos

vydáno  •  Škola a poznání
Do 31. prosince 2012 mohou žáci a studenti základních a středních škol posílat přihlášky svých učitelů na titul Zlatý Ámos.

Zvolte svého nejlepšího učitele, © Profimedia.cz

19. Zlatý Ámos Michal Mikláš

Jeho studenti ho srovnávají s Chuckem Norrisem. Jenom Chuck Norris umí prásknout lítacími dveřmi; jenom Chuck Norris umí porazit betonovou zeď v tenise atd. Jenom Michal Mikláš umí psát binárním kódem s dvojkou. Jenom Michal Mikláš odpoví na telefonní hovor ještě předtím, než ho přijme. Jenom Michal Mikláš dokáže zmáčknout klávesy Ctrl+Alt+Delete jedním prstem, atd.

Michal Mikláš na fotomontáži svých žáků

Michal Mikláš na fotomontáži svých žáků

Do 31. prosince 2012 mohou žáci a studenti základních a středních škol posílat přihlášky svých učitelů na titul Zlatý Ámos.

Do přihlášky je nutné napsat stručný popis, charakteristiku navrhovaného učitele, popsat jednu společnou příhodu a připojit podpisy sta osob, které s nominací souhlasí. Formulář přihlášky najdete pod záložkou Přihláška webu www.zlatyamos.cz.

Pokud vás zajímá, jak by měl ideální Zlatý Ámos vypadat, připomeňte si loňského vítěze ankety.
19. Zlatým Ámosem se stal Michal Mikláš. Učí informatiku a PC grafiku na Gymnáziu a Jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky ve Zlíně.

Šťastnou volbu přeje Alík.

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (6)

Příspěvek z 16. ledna 2013 v 7:27.
SRDÍČKO0123456789 v něm napsala:

ne

ani nevím jak

Příspěvek z 17. listopadu 2012 v 9:54.
zuzanule v něm napsala:

jo

Taky vím25

Příspěvek z 9. listopadu 2012 v 17:31.
Super_Luigi v něm napsala:

Joooooooooo

Já taky19