Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Muzika je můj život!

  vydáno  •  Hudba · Povolání
  Hned jak přijdu ze školy, musím jít k rádiu a pustit si nějakou hudbu, jinak bych byla asi vyřízená. Muziku miluji - hraji na kytaru a chtěla bych se naučit hrát na klávesy, skládám písničky a tancuju. Jednou bych chtěla dosáhnout toho, čeho dosáhl Michael Jackson - prostě zpívat! Kdo by nechtěl?

  Hannah Montana, © Alík

  Mockrát si představuji, že stojím na pódiu a zpívám. Jedna drobnost je, že mě nebaví chodit nikam do sboru. Ale chodím na kytaru a tam taky zpíváme.

  Už vím, co asi budu dělat, až budu dospělá - mám ráda zvířátka i hudbu, takže bych chtěla pracovat jako zvěrolékařka a zpěvačka. Vůbec totiž nevím, jak se mezi těmito povoláními rozhodnout.

  Ale říká se, že každý má jít za svým snem. Můj velký vzor je Miley Cyrus čili Hannah Montana. Jedné venkovské holce se splnil sen a teď je na pódiu a dělá to, co byl vždycky její sen. Ale jako popová hvězda v utajení to má také moc těžké. Kdo by neznal písničky od Miley Cyrus, například Party in the USA či Best of Both Worlds? Také se budu držet svých dvou snů. Ale držte se jich i vy - nemá cenu dělat něco, co vás nebaví.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (69)

  mishel456 v něm napsala:

  M.J

  já osobně hanah montana moc nemusim ale moc miluju M.Jacksona =)třeba TH(Tokio Hotel) jsou ještě mnohem HROZNĚJŠÍÍ NEŽ HANAH MONTANA =D16

  Příspěvek z 28. května 2011 v 10:19.
  denny2001 v něm napsal:

  denny2001

  miluju hannah montanu a miley cyrus a taky emily osment a nechci se chlubit ale mám i hanny a mily paruky a celý pokoj mám polepený hannou i koš skříně a umím zaspívat i hanny písničky uplně stějne kdo by se mnou ctěl kamarádit napište mi na profil denny2001 miluju hannah 101010101010     jsem její něvětší fanynka101010  a i emily osment777744442121212116161610

  Příspěvek z 31. března 2011 v 19:01.
  DieHappyBand v něm napsal:

  Mmm ..

  Noo, každý má jiný vzor, já mám Martu Jandovou 1010 ále to je vedlejší, rozhodně je potřeba pro svůj sen něco udělat :)