Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Muzikál Děti ráje

  vydáno  •  hudba

  V sobotu 8. června 2019 jsem navštívila můj první muzikál, který se jmenuje Děti ráje. Chtěla bych se s vámi podělit o svůj zážitek na celý život. Užijte si článek. :)

  Děti ráje - logo, © Joy_Chery

  Muzikál Děti ráje není jenom pro dospělé, ale je i pro děti. Určitě na muzikály mohou chodit lidé různého věku. Určitě bych ale toto představení nedoporučila dětem mladším 5 let, myslím, že je vhodné spíše až nad 6 let. Záleží na chování a kolik toho dítě snese.

  Muzikál se nejprve odehrával v minulosti asi dva dny po sobě – sobota a neděle, tedy si to myslím. Pak se děj přenesl do současnosti.
  Zazněly tam samé skvělé písničky, nebyla tam žádná neznámá! Hrály tam pouze hity Michala Davida – Děti ráje patří Michalu Davidovi. Určitě ho všichni znáte. Já jsem velký oblíbenec hitů Michala Davida, takže jsem si to hodně užila. :-)
  Délka muzikálu byla necelé 4 hodiny, takže nebylo pohodlné tak dlouho sedět. Naštěstí tam byla přestávka, která trvala asi 20 minut.

  Více informací je na vstupence. :-)

  Vstupenka Děti ráje , © Joy_Chery

  A teď něco, o čem byl celý muzikál
  Jedna dívka se zamiluje do jednoho chlapce, se kterým chodí do stejné třídy střední školy. Chlapec i dívka se mají navzájem rádi, ale nechtějí si to říct. Jednou dívka pozve toho chlapce do místního domu, který se nazývá Diskotéka Ráje. Tam proběhne něco jako "boj" mezi dívkami a chlapci. Dívku má rádo více kluků, proto ten souboj. Skoro všechny písničky Michala Davida sedí do děje. Když zazněla píseň Nonstop, tak všichni měli v tu chvíli párty Non-stop...

  Abych to zkrátila... Chlapec není plnoletý a musí odjet s rodiči do jiné země, do města se plánují vrátit až za dvacet let. Hlavní hrdina pochopitelně nechce, protože nesmí porušit slib, který si dal s dívkou – slib s ní jít na Matějskou pouť.

  O dvacet let později se odehrával podobný příběh. Dívka je už žena a chlapec muž, oba měli ve svém koutě světa svatbu, ale oba už jsou rozvedeni. Samozřejmě, že mají i děti. Muž má chlapce, který po otci miluje hudbu, a žena má dceru, která také miluje hudbu. Obě jejich děti, co jsou už na střední škole, se budou mít rády jako matka a otec. Historie se tedy opakuje.

  Ke konci muzikálu herci zahráli znovu všechny písničky, co zazněly. Všichni jsme asi dvacet minut tančili. :-)

  Muzikály od Michala Davida
  Princezna Zmrzlina, Kleopatra, Angelika, Kráska a zvíře, Tři mušketýři, Mona Lisa, Děti ráje, Je třeba zabít Davida, Kat Mydlář, Andílci za školkou, Mata Hari a Muž se železnou maskou. Zdroj: cs.m.wikipedia.org/wiki/Michal%5fDavid

  Co se mi nejvíce líbilo a co ne?
  Muzikál byl opravdu nádherný a doporučuji ho všem, kteří mají rádi písničky Michala Davida. Pokud byste chtěli někdy takový muzikál navštívit, tak se podívejte na internetu. Stal se z něj takový cestovní muzikál a můžete jej vidět nejen v Praze. Stačí navštívit stránky muzikálu.
  Na muzikálu byl snad nejlepší hlavně vtipný děj, zpracování a výběr tématu.
  A co mi vadilo? Nedá se to napsat, že se mi to přímo jako nelíbilo, ale byla jsem zklamaná, že tam nebyl samotný Michal David.

  P. S. Byl tam Mastný ze seriálu Ulice!

  Jsem ráda, že jsi přečetl(a) článek, a doufám, že se ti článek líbil. >X<-

  Autorka: (13 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek ze 7. srpna 2019 ve 14:13.
  Rodé v něm napsala:

  Krásný článek!

  Příspěvek z 5. srpna 2019 ve 13:05.
  007mary v něm napsal:

  Pěkný článek ale neznám to

  Příspěvek z 5. srpna 2019 ve 13:03.
  magdička8 v něm napsal:

  Moc hezký článek joy @)->-
  2 roky zpět jsem byla na tom muzikálu v Plzni a moc se mi to líbilo:-D.