Alíkovina

My Free Zoo

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
My Free Zoo je internetová hra. Dá se také stáhnout do mobilu nebo tabletu jako verze My Free Zoo Mobile. A co je nejlepší, je to zdarma.

V této hře se stanete ředitelem zoo. Vytvoříte si svou přezdívku (přihlašovací jméno a heslo) a můžete začít hrát.

Dostanete pozemek, ohradu, ovce a nějaké zoodolary pro začátek. Po celou dobu sbíráte BZ (body za zkušenosti, nebo také zkušenostní body), za které máte levely.

V každém levelu si můžete koupit nové vybavení nebo zvířata. Do vaší zoo chodí návštěvníci. Vaším úkolem je samozřejmě mít jich co nejvíc. Navíc každý návštěvník u vchodu zaplatí a vy už jen vyberete zoodolary, za které můžete nakupovat v obchodě.

V obchodě si kupujete zvířata (to nejdůležitější), ohrady (přece nemůžou být volně), stánky (z nich jsou další zoodolary), různé dekorace (květiny, ploty, stromy, keře, lavičky...) a taky tři základní budovy: transportní stanici, administrativní budovu a chovatelské centrum.

Přes transportní stanici si měníte díly karet s ostatními hráči. V administrativní budově zaměstnáváte lidí, kteří vám pomůžou s vaší zahradou. A v chovné stanici logicky chováte roztomilá mláďátka. Nevýhodou je, že chov nemusí vždy vyjít.

Díly karet jsou takové „části věcí“ - musíte nasbírat určitý počet a až pak danou věc dostanete a můžete ji umístit do své zoo nebo ji můžete prodat či (v případě zvířete) propustit, za což dostanete BZ.

V celé hře plníte různé úkoly (umístit zvířata, hrát určitou dobu...). Za jejich plnění dostáváte BZ, zoodolary a za ty těžší diamanty (jsou vzácné a můžete si za ně koupit lepší věci). Ve hře si také můžete přidávat přátele a pomáhat jim, což je super.

Tak rychle do hry!

Autorka: (13 let)

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 19. června 2016 v 8:53.
hry458 v něm napsal:

Znám

Tuhle hru taky hraju a podobné hry jsou na strankách cz.upjers kde svuj jediný učet mužeš propojit na více hrách zavroven