Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Myu Cross. Kdo to je?

  vydáno  •  Vztahy
  Myu Cross. Abychom si to zjednodušili, budeme jí říká Myu. Jak už jste asi pochopili, jedná se o osobu ženského pohlaví. A jak Myu vypadá?

  To vím naprosto přesně. Nejspíš to není ta nejkrásnější dívka ve městě. Je mnoho hezčích dívek. Ale ona je se svým vzhledem spokojená. I když jsou dny, kdy si myslí, že vypadá příšerně.

  Její pleť je bledá s malým nádechem porcelánu. Je bledší než ostatní, což způsobuje to, že má o mnohem víc bílých krvinek, než červených. Taky má příšerné kruhy pod očima, za které se malinko stydí a tak si je musí zakrývat. Na její pleti také nechybí malé nevýrazné akné na čele, kterého se postupně zbavuje a už je před cílovou rovinkou.

  A její oči! Ty má na sobě nejraději. Jsou tmavě modré. Nevím k čemu by se ty její očka dala přirovnat, ale jsou překrásné. Tak hluboké. Tak výrazné, ale přesto jsou tak krásné. Její oči jsou dominující na jejím obličeji. Nos. Jak mám asi popsat nos? Jediné co o něm můžu říct je to, že má od narození vybočenou nosní přepážku (aspoň myslím, že se to tak jmenuje). A její rty jsou narůžovělé. Celkem plné. Její vlasy jsou přírodně hnědé. A v tuto chvíli je má hnědé s ombré. Bylo to pro ni něco nového. Touží zkusit novou barvu vlasů. Zkusit být zrzka nebo rudovláska.

  Sice ráčkuje, ale její povaha to vynahrazuje. Aspoň jí to říkají. Nebojí se říct svůj názor a je sebevědomá. Když něco chce, jde si za tím! Nejraději má své staré riflové šatky s bílými kytičkami na sukni. Spolu s černými legínami. A když někde Myu vystupuje, má na sobě řasenku a rudou rtěnku. A ptáte se. Kdo to teda je?

  Myu Cross jsem já. Teda ne já jako já. Ale já. Na internetu jsem se začala schovávat pod pseudonymem Myu Cross. Všechno co jsem vám řekla, byla pravda. Až na poslední část článku. Myu má jinou povahu, než já. Já jsem stydlivá, ale hraji si, že mám velké sebevědomí. Ale asi to tak ani nevypadá. Heh. A ano. Myu ty šaty má moc ráda. A když si je na sebe obleču. A dám si rudou rtěnku. Cítím se jako ona.

  Ale nikdy jsem tak nevyšla z domu. Možná až k tomu bude důvod. S láskou i bez ní, Myu Cross.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 20. ledna 2016 v 7:02.
  Aloevera261 v něm napsala:

  Reakce na Aloevera261:

  A to myslím i to s témi kruhy pod očima

  Příspěvek z 20. ledna 2016 v 6:55.
  Aloevera261 v něm napsala:

  Myu Cross

  Mě se zdá,že tím vzhledem vypadáš jako já ;-)26