Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Na lyžák se mi vůbec nechtělo

  vydáno  •  Škola a poznání · Sport · Zima
  Letos poprvé měla jet naše třída na lyžák, ze kterého jsem měla strach snad už od třetí třídy. Já jsem jet nechtěla, protože jsem na lyžích nikdy nestála a myslela jsem si, že to bude utrpení. Ale mamka a nakonec i spolužáci ze školy mě přemluvili.

  Děti na lyžích, © Profimedia.cz

  A tak naši koupili lyže, lyžáky, rukavice, lyžařskou bundu a další nutnosti, bez kterých jsem se prostě těch deset dní nemohla obejít, a mohli jsme vyrazit. Celý týden před tím jsem měla cestovní horečku, ale dneska toho, že jsem nakonec jela, rozhodně nelituju.

  Chata, ve které jsme bydleli, byla moc hezká a hned před ní byla obrovská sjezdovka se třemi vleky. Učitelé nás rozdělili do čtyř skupin podle zkušeností. Já byla samozřejmě v té nejhorší, ve které byli úplní začátečníci, ale zato nás vedla nejlepší učitelka.

  Později jsem zjistila, že to bude obrovská sranda a že se nemám čeho bát. Asi za dva dny jsem se naučila na lyžích jezdit bez problému a bez závislosti na někom jiném. Celý pobyt jsme pak zakončili báječnou diskotékou.

  A na závěr rada pro vás: lyžáku se rozhodně nemusíte bát. Byl to jeden z nejlepších pobytů v mém životě.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (~ 100)

  Příspěvek z 7. března 2020 v 9:02.
  Katuskaberuska1 v něm napsala:

  Byla jsem letos v únoru na lyžáku. Taky jsem tam byla v nejhorší skupině.. a zvládla jsem to

  Příspěvek z 28. února 2020 ve 13:50.
  SlečnaLMS v něm napsala:

  Taky se mi na lyžák nechtělo. Jako jo, byla na pokojích sranda, ale nikdy víc tam nechci :-D

  Příspěvek z 23. února 2020 ve 14:01.
  akakavka v něm napsal:

  dneska třída odjela na lyžák a já ne kvůli problémům a hlavně asi by mi tam bylo smutno, byla by tam sranda o kterou přicházím, na lyžích sem odmala, je to jako můj druhý život XD ale, není to lehký popsat ale je mi líto že sem tam nejela možná pojedu příští rok v 8 třídě,ale dobrý je že zůstanu se dvouma mýma kamarádkama ve třídě taky nejedou,kdo to má jako já byla bych ráda protože bych nebyla aspoň sama kdo to takhle cítí:-(R^