Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Diskuze k Alíkovině

    « Přejít na článek

    Na okraji společnosti

    Nový příspěvek do diskuze:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva 13 dní.
    Příspěvek z 30. května v 5:37.
    Bambulka73 v něm napsala:

    Nešlo o to že kamarádka je tlustá a ošklivá. Alenka byla normální, jen při těle. Pravy opak mě a stejně si na ní děti něco našli.O to šlo. Děti nejsou jen čisté nádoby jak se říká, ale jsou i zákeřné a zlé.

    Příspěvek z 29. května ve 22:49.
    Mrazejk v něm napsal:

    Článek pěkný, závěr bych trochu upravil - to ponaučení v tom spatřuji trochu jiné. A sice, že v životě jsou nepříjemné situace, které nemáme možnost ovlivnit a je potřeba s tím počítat a pokud je nedokážeme zvládnout jinak, tak se musíme alespoň psychicky obrnit a pokusit se z toho nehroutit, protože to většinou za to nestojí. Za život se člověk setká se spoustou nespravedlností, křivd, osobních útoků a blbců je na každém rohu tolik, že srážkám s nimi se vyhnout prostě nejde. Takhle na mě to vyprávění působilo, spíš jako poselství a povzbuzení k tomu poprat se s nepřízní osudu, než že ošklivá kamarádka může/musí být dobrý človek (a hezká spolužačka zákeřná mrcha). Jinak samozřejmě lajk ok a sdílejte :-D