Diskuze k Alíkovině
« Přejít na článekNa okraji společnosti
Nešlo o to že kamarádka je tlustá a ošklivá. Alenka byla normální, jen při těle. Pravy opak mě a stejně si na ní děti něco našli.O to šlo. Děti nejsou jen čisté nádoby jak se říká, ale jsou i zákeřné a zlé.
Článek pěkný, závěr bych trochu upravil - to ponaučení v tom spatřuji trochu jiné. A sice, že v životě jsou nepříjemné situace, které nemáme možnost ovlivnit a je potřeba s tím počítat a pokud je nedokážeme zvládnout jinak, tak se musíme alespoň psychicky obrnit a pokusit se z toho nehroutit, protože to většinou za to nestojí. Za život se člověk setká se spoustou nespravedlností, křivd, osobních útoků a blbců je na každém rohu tolik, že srážkám s nimi se vyhnout prostě nejde. Takhle na mě to vyprávění působilo, spíš jako poselství a povzbuzení k tomu poprat se s nepřízní osudu, než že ošklivá kamarádka může/musí být dobrý človek (a hezká spolužačka zákeřná mrcha). Jinak samozřejmě lajk
a sdílejte

