Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Na tábor s Harry Potterem a Pánem prstenů!

  vydáno  •  Volný čas venku · Prázdniny · Léto · Harry Potter
  Všichni to znáte: tábor je nejlepší způsob, jak si odpočinout od rodičů a sourozenců a třeba se se svými kamarády pobavit. Nejlepší také je, když se s přáteli jedete pobavit na tábor, který je na něco zaměřený. Nejlépe na film nebo filmy, které milujete. Tak jaký jiný jsem si mohl vybrat, než ten u Náměště nad Oslavou se zaměřením na Harryho Pottera a Pána prstenů?

  Dívka v čarodějnickém na premiéře Harryho Pottera v kině IMAX, © Michal Šula

  Tento tábor jsem si vybral se svým nejlepším kamarádem. V den, kdy jsme tam přijeli, bylo ještě pořádně rušno, protože se tam děti ubytovávaly, vybalovaly, dávaly léky hlavnímu vedoucímu a podobně.

  Toto "připravování" trvalo celé odpoledne. Večer se pak všichni šťastně sešli u ohně a další den začal běžet Harry Potter. DDM Hrádek si ale vymyslel vlastní příběh o Harrym Potterovi, takže tentokrát to vůbec nebylo podle filmu.

  Harry Potter - to je kouzlení, magie, hůlky, lektvary a podobně. Po Harrym Potterovi ovšem přichází i Pán prstenů. Ten má také svůj příběh, v němž se elf Elrond přidává na stranu nemrtvých. Harry Potter a Pán prstenů - takto zněl celý název tohoto tábora. Večer se vždy chodilo spát pozdě a Harry s Pánem prstenů běžel celý tábor (deset dní).

  Mnoho lidí si už tak plánuje tábor i na další rok. A mnoho jich řeklo: "Jedu znovu na Harryho." Pokud vás tedy zajímá Harry Potter, můžete chodit do kroužku plného magie a jeho světa - celý školní rok do DDM Hrádek v Třebíči. Nebo třeba přijeďte na tábor - tento byl nezapomenutelným zážitkem!

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (14)

  Příspěvek z 29. srpna 2009 v 9:22.
  papoušek005 v něm napsal:

  muj tábor

  já byla na táboře v pístovicí a hledali jsme poklad indyana jonse444444444444444444444444444chceněkdo jet příštírok semnou2

  Příspěvek z 9. srpna 2009 v 18:12.
  dejkova v něm napsal:

  Reakce na čoki789:

  souhlasím minulý rok jsem tam byla a je to fakt hustý koho jsi mněl/a jako vedoucí a jak se jmenoval váš tým ?254

  Příspěvek z 7. srpna 2009 v 17:29.
  Rol v něm napsal:

  Reakce na čoki789:

  taky tam jedu