Alíkovina

Nabaví tě tvoření? Zkus gumičky.

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Celý život sem si myslela, že vyrábění je nuda. Skoro nic mi nešlo. Vyrábění z papíru? Ne! Pletení takových proužků? Ne! Nic mi nešlo, tak jsem si řekla, že asi nic vyrábět neumím.

Malý plastový stav a gumičky zajímají děti víc než hry na tabletu., © MAFRA

Pak si mamka koupila gumičky a začala plést. Pletla i mně (občas pletla), pak mě to zkoušela naučit a mně to nešlo. Tak jsem si řekla, že jsou to jen gumičky. Pak jsem jen tak brouzdala po YouTube a hodně lidí to tam pletlo. Tak jsem řekla mamce, že se to chci naučit.

Pořád mi to nešlo, ale nakonec jsem se to naučila. Uměla jsem jen ten základní a neustále jsem pletla a pletla. Pak jsem u babičky k narozkám dostala stav a tak jsem to podle různých tutoriálu zkoušela a nic. 

A jednou večer jsem si pustila tutoriál a už jsem uměla „fish tail“. Pak jsem si pustila tutoriál jménem „pletací kelímek“ a už jsem se naučila další, takový kulatý a pak už to jelo. Teď už jich umím 6 (základní, fish tail, kulatý, plochý, kulatý II ,5 linked fish tail) a hrozně mě to baví.

Teď už vím, že vyrábění nemusí být vždy taková nuda.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (3)

Příspěvek z 21. března 2015 v 8:45.
Barapejsek v něm napsala:

Reakce na Záhadička:

Nejdřív stáli 60kč a když jich koupíš 10 ks. Máš jeden pytlík za 8kč.

Příspěvek z 21. března 2015 v 8:35.
Barapejsek v něm napsala:

Ahoj

Z gumiček si vymýšlím návody sama. Hrozně mi to de. 4. Mi jsme koupili gumičky za 8kč.

Příspěvek z 21. března 2015 v 7:36.
Záhadička v něm napsala:

Gumičky?NE

Gumičkování není vůbec takové gumičky jsou jedovatý (vtaláty) a na nic když si to řekneš..Na co?Abys vyhodila peníze gumičky nyní stojí okolo 150 kč jeden balíček což je na nic a předražený a jsou mnohem lepší věci co zvládne každý :) Nechci nijak urážet