Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Nadpozemský svět – vesmír

  vydáno  •  vesmír

  Existuje spousta záhad a mezi ně určitě patří vesmír. Je to tajemný prostor, o kterém víme velmi málo, a hodně lidí se o toto téma zajímá. Dovolím si vám sepsat takovou mojí úvahu. :-) Tak se posaďte a začínáme.

  tajemství ukryté nad námi, © kamarad666

  Každý z nás má rozdílné názory na určité věci. Někdo si myslí to a druhý člověk to vidí zase jinak... A třetí osoba? Ta si myslí zase svoje. :-) To je zcela v pořádku, protože každý z nás má právo vyjádřit svůj názor. Někdo souhlasí a jiný si zase může myslet něco jiného. Já mám názor takový, že v dnešní době jsme po technické stránce velice vyspělí. Existuje spousta vymožeností, které jsme vyrobili, a žijeme tou realitou, kterou vidíme. Víme o tom, že jsou lidé, kteří se věnují různým oborům, jako je například vesmír.

  Existuje spousta článků na toto téma... Spousty dokumentů a videí, která nám říkají, co si pod pojmem vesmír představit. Někdy, když mě uchvátila dlouhá chvíle, tak jsem zasedl k mému notebooku a vyhledal si pár videí o vesmíru, kde jsem viděl a slyšel plno zajímavých věcí, které mě zaujaly, ale to už je dávno, co jsem taková videa sledoval.

  Asi každý z vás se někdy, když je třeba sám a má čas sám na sebe, ponoří do úplné hloubky svých myšlenek a přemýšlí o všem možném a nemožném. A musím se přiznat, že nyní, když se tu vypisuji, tak mě napadá plno otázek a plno názorů, které vám chci říct. Jsme ve vesmíru sami, nebo někde existuje další život? Jsou videa, která tvrdí, že naši planetu v dřívějšku navštěvovali tvorové z vesmíru, ba dokonce i havarovali na naší planetě, a tehdejší vláda jejich těla schovala a tajila to před námi. Existuje i tajné místo, kterému se říká Oblast 51 (Area 51). Co se děje na tomto místě? Opravdu se tam ukrývají mimozemské objekty, nebo dokonce těla mimozemšťanů? Viděl jsem dokument o tom, že tomu tak skutečně je. Viděl jsem i dokument, kde tvrdili, že se tam vyrábí pouze supertajné letouny. Kde je pravda? To my nevíme, ale můžeme o tom přemýšlet a uvažovat nad tím.

  Já se nyní přestanu věnovat nějakým dokumentům a budu se soustředit pouze na svůj pohled na věc. Občas, když zajde slunce a je černočerná tma, tak se koukám z okna a sleduji tu krásu nad sebou. :-) Pozoruji měsíc... Sleduji ty zářivé hvězdy a říkám si, že přímo nade mnou se nachází něco, o čem my, pozemšťané, víme jen málo. Psal jsem zde o dokumentech i o vědcích, kteří pečlivě zkoumají naši planetu a i přímo vesmír. Ale opravdu to můžeme brát tak, že toho o vesmíru víme hodně? Můj názor je takový, že možná něco víme, ale je toho opravdu jenom málo. Když si představím, kolik galaxií se tam nahoře nachází... Kolik planet v těch galaxiích musí být, tak já osobně pevně věřím tomu, že tam někde ten život skutečně je. :-)

  Zkuste si teď, v tuto chvíli, představit situaci, že umíte létat a dokážete dýchat jak hluboko pod vodou, tak i v obrovské výšce... Představte si, že letíte vzhůru až do samého vesmíru. Nyní, když se podíváte pod sebe, tak vidíte v dáli naši planetu... Teď se podívejte před sebe a co vidíte? Koukali bychom se do nitra něčeho záhadného... Věděli bychom, že můžeme cestovat klidně dál, ale co by nás tam čekalo? Věděli bychom, že by nás čekaly nástrahy v podobě meteoritů... Víme o tom, že existují záhadné červí díry, nad kterými se vznáší plno otazníků, a my máme superschopnost, která nám umožňuje ve vesmíru volně dýchat, a víme, že se s naším tělem nemůže nic stát. Kam bychom se dostali? Vstoupili bychom do takové díry? Je to brána do jiné dimenze? A nebo je to snad portál na cestování v čase? Co když bychom cestovali do samé hloubky vesmíru? Co by nás tam čekalo? Na tyto otázky neexistují odpovědi. ;-) Víme jenom to, že existuje vesmír... Víme o tom, že je mnoho galaxií a plno planet v nich, ale jinak nevíme skoro nic. Takový je můj názor.

  Spousta z vás na to má třeba i jiné názory a já tomu věřím, a tak prosím vás, pokud budete mít chuť a i náladu, tak se ponořte do svého nitra a zeptejte se sami sebe, jak to vidíte vy. :-)

  Je krásné se občas zahledět do svých myšlenek a uvažovat nad něčím. :-) Myslím si, že spousta z nás zažila chvíle, kdy jsme nad něčím dumali. Pravda je, že se zajímám o hodně věcí, které mi dokáží zapálit mé mozkové závity. :-) Nyní je na čase, abych ukončil mé psaní, a tak bych vám všem chtěl popřát krásné dny plné pohody. O= Mějte se a smějte se, lidičky. O:-)

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 21. září 2019 v 19:54, upravený vzápětí.
  matisek005 v něm napsal:

  Taky jsem viděl dokument. Na začátku říkali něco o fikci, tomu jsem moc nerozuměl. Ale pak to začalo být zajímavé! Byli tam ufoni a mimozemšťani, kteří dokonce nechali vybouchnout Bílý dům. Byl dobrý, ten dokument, nemůžu uvěřit, že byl pravdivý! :-D

  Dobrá, teď vážně. Já si myslím, že v Oblasti 51 jenom testují stíhačky, protože mimozemšťani nemají rozumné využití. :->

  Příspěvek z 20. září 2019 v 17:47.
  –MM– v něm napsal:

  kamarad666: Pokud jsou to všechno jen nějaké názory, které se jen respektují, tak postrádá smysl o nich debatovat. :-)

  Že věřím, že vláda nic nemůže utajovat, to se skutečně nikde v mém textu neskrývá. Jsem si jistý, že toho rozvědky a armády ukrývají docela hodně, ale nepochopil jsem, proč bych měl věřit zrovna tomu, že mají v Oblasti 51 schované mimozemšťany. Důkaz, že je tam nemají, žádný nemám. Co se týče armády, jsem totiž možná trošku naivní a to, že na vojenských základnách nebývají ukrytá ztroskotaná mimozemská plavidla, považuji za běžný stav. Tudíž důkaz, že tahle konkrétní americká základna je výjimečná, bys měl rozhodně přednést ty. Myslím, že bys mi stejně neuvěřil, kdybych řekl „ano, byl jsem tam, koukal jsem tam i do skříní a pod postel a nikde žádný ufoun nebyl“. :->

  Kdybych tvrdil, že tam mají schované růžové jednorožce, kterým zubní víla potají nastřeluje zuby umučených teroristů, čím mi to vyvrátíš? Máš důkaz, že je nemají? Nebo mě mlčky necháš, abych si myslel podobnou ptákovinu, protože můj názor respektuješ? 8-o

  Vlastně naznačuješ, že jsou jen dvě možnosti – že buď vlády netají nic, nebo tají mimozemšťany – ale já rozhodně neříkám, že vládám všechno věřím, jen říkám, že úvaha, kterou ses dostal ke spiklenecké teorii, je divná a nedomyšlená a že ve snaze nenaletět americké vládě jsi naletěl někomu jinému. Většina konspiračních teorií má to kouzlo, že si člověk připadá, že ví víc než všechny ty důvěřivé ovce okolo. Příjemně to lechtá ego, říct si, že zrovna já to prokoukl, na mě si nepřijdou... ale o to důležitější je v rámci duševní hygieny hlídat, jestli tyto zázračné poznatky vůbec dávají smysl a jestli stojí na skutečných základech.

  kamarad666 v něm napsal:

  -MM- : v tom obsahu co jste napsal se ukrývá myšlenka, že věříte tomu, že by vláda nikdy nemohla nic zatajovat a vše by hned zveřejnili podle pravdy. Máte takový názor a já to respektuji, ale odkud přesně víte, že je to skutečně tak? já žádné důkazy nemám a jenom píši své názory, ale myslím si, že je pravděpodobné, že jsou věci, které nám tají a my se je nikdy nedozvíme. Možná časem ano, ale kdo ví... a to co píšete o tom vniknutí, tak si myslím, že to nemá nic společného s tímto článkem :) Když někdo věří tomu, že vláda vše zveřejňuje a nikdy by nemohla mlžit před světem, tak tento názor je váš a možná i jiných lidí ale já si myslím něco jiného :) vím, že toto tvrzení není neprůstřelné. Bylo by ideální psát o něčem o čem bych mohl říct, že je to něčím podložené, ale jak jsem psal, tak jsou to jenom mé názory. Ale pokud vy osobně víte, že máte pravdu a máte na to důkazy, tak si je moc rád vyslechnu :) nicméně si myslím, že je to zbytečné, protože tu není potřeba si něco dokazovat.... Já mám své názory a vy zase jiné a to je v pořádku. Já si prostě myslím, že to co slyšíme, vidíme... to co čteme, tak se to nemusí vždy zakládat na úplné pravdě :)