Alíkovina

Nadpřirozené bytosti: Opravdu jsou jen v pohádkách?

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Určitě znáte víly a skřítky z pohádek, knížek a obrázků. Ale věřili byste, že jsou ty malé, křehké a zvláštní bytůstky opravdové? Sice se mi někdy smějí a říkají, že: ,,Na víly věří jen malé, hloupé holčičky s copánkama," ale to není pravda. Já se nenechám přemluvit k tomu, abych na ně nevěřila.

Stalo se mi hodně příhod, které dokazují, že skřítci, víly a další nadpřirozené bytosti jsou. Teď vám jeden můj krátký zážitek s vílou napíši, ať mi aspoň trochu věříte.

Jednou jsem četla knížku o vílách, mám doma tři. V jedné bylo, že když vyrobíte víle domeček, třeba z krabičky od čajových sáčků, tak do něj může víla přiletět a na noc zůstat.

Tak jsem to zkusila. Ráno si můj tatínek všiml, že na tom domečku se něco třpytí. Koukla jsem se blíž a na něm byl vílí prach. Podívala jsem se i dovnitř. Dala jsem jí tam i jídlo, bobulku hroznového vína, a bylo trošku nakousnuto.

Já vím, že si někteří myslí, že jsem blázen, ale pevně věřím, že tyto malé, křehké, něžné a podivné bytosti existují a léta a léta, už od dávných dob, se před námi skrývají.

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (11)

Příspěvek z 21. února 2014 v 18:39.
olča31 v něm napsala:

hezký článek

Já sama taky věřím na nadpřirozené bytosti. Má babička taky a vede mě v tom.

Příspěvek z 6. února 2014 v 17:40.
Ketrinka1 v něm napsala:

Reakce na Klára:

vypadat to může podle tvích představ jak chceš ty,krabička od čaje to bejt nemusí.

Příspěvek z 1. února 2014 v 8:33.
Klára v něm napsala:

Reakce na Ketrinka1:

A musí být otevřevé okno????2716