Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Náhoda? Nebo šestý smysl existuje?

  vydáno  •  Kamarádi
  Všichni mi vždycky říkali, že šestý smysl je hloupost. Ale co když se mýlí?

  Nevím, jak jste na tom s šestým smyslem, neboli intuicí vy, ale já už si ověřila že opravdu funguje. Existuje mnoho důvodů, proč v ní věřit. Určitě i vy jste měli někdy pocit, že byste něco neměli udělat, někam nejít, dát si pozor, prostě takové malé tušení. Ale jsou lidé, které to tušení zachránilo. 

  Například moje nejlepší kamarádka jednou vyhrála letenku. Kam? To už si nepamatuji, protože mi to vyprávěla už dávno. Každopádně: když už si měla začít před odletem balit věci, začalo jí být tak nějak divně. Bolela a točila se jí hlava, myslela si, že je jen nervózní a tak balila dál. Ale večer se to zhoršilo probouzela se, protože jí trápily zlé sny a něco jí prostě říkalo, že by tam neměla jet. No tak nakonec raději nejela.

  O pár dní později pak zjistila, že to letadlo, kterým měla letět, mělo nějakou poruchu a cestující si užili krušné chvíle. Chvilku se dokonce zdálo, že se zřítí. Byla úplně rozhozená, protože kdyby letěla, nemusela by to přežít. A od té doby už vždycky dává na šestý smysl. 

  A mně intuice pomáhá pořád. Ať už ve vážných situacích, nebo v maličkostech. Zkrátka na intuici byste měli brát ohledy všichni, je to jakési naše varování, které máme v sobě. Takže příště, až se vám bude zdát, že byste si něco měli rozmyslet poslechněte váš vnitřní hlas. A nezapomeňte, že tím můžete zachránit sebe i ostatní.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 13. května 2015 v 19:46.
  armia v něm napsala:

  souhlasim

  Příspěvek z 10. května 2015 v 9:19.
  kikionka1 v něm napsala:

  Šestý smysl

  Mě přijde, že každý má šestý smysl na něco jiného, například já mám ,,šestý smysl" na lidi, dokážu totiž nějak poznat, jakou má člověk povahu prakticky tím, že mu pohlédnu do očí a většinou se mi můj osobní odhad potvrdí 25