Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Napište Ježíškovi - 2008

  vydáno
  AKTUALIZOVÁNO 14. 12. 2008 Už tušíte co byste rádi objevili pod vánočním stromečkem? Je nevyšší čas se nad tím zamyslet a napsat Ježíškovi. Už potřetí vám Alík přináší skvělou šanci: jednomu z vás pomůže splnit vánoční přání! Co pro to musíte udělat?

  Boží Dar leží ve výšce 1028 metrů nad mořem., © Radkaa

  Napsat Ježíškovi o vánoční dárek, ať už pro sebe či pro někoho ze svého okolí, může opravdu každý čtenář Alíka. Nezáleží tedy na tom, zda už na mé stránky chodíš několik let, měsíců a nebo teprve pár dní.

  Jak to udělat?

  Je to velmi jednoduché. Stačí, když řádně vyplníš formulář. Dobře si pohlídej vyplnění kontaktu (e-mail nebo mobilní telefon). Zároveň se pak můžeš podívat, co si přejí ostatní.

  V pondělí 15. prosince 2008 vybereme jednoho z vás, kterému jeho přání splníme.

  pošli přání ježíškovI - 2009

  I v roce 2009 je možné poslat přání Ježíškovi. Formulář najdete ZDE

  A ještě jak to nedělat!

  Říká se, že čeho je moc, toho je příliš. Rekordmanem ve vkládání přáníček se stala Petra Radimská. Mnohokrát opakovaně vkládala stejná přání. Zřejmě se domnívá, že tím má větší šanci něco získat. Opak je pravdou! Tohle se prostě nedělá. Chápu, že někdo si třeba po pár dnech vzpomene na další přání a ještě něco připíše. Chápu, že si někdo není jistý, zda to odešlo, a odešle přání opakovaně.

  Ale pokud někdo vkládá přáníčko několik dní za sebou a to více než 50x, tak to je fakt vrchol. Milá Petro, mohu tě ujistit, že jsi to OPRAVDU přehnala. Zdá se, že skromnost není tvá silná vlastnost. Takže ti přeji více skromnosti a pokory. Jen se obávám, že to se v žádném obchodním domě neprodává. 

  Co by si přála Petra Radimská

  přála bych sivelké klávesy s mikrofonem , televizi do pokojíku , DVD přehrávač , 2 zakrslé králíkyholku a kluka a 2 morčata holku a kluka pro tato zvířata veklou klec s miskou na žrádlo lahvičkou na pití a nějakým žrádlem , vekou trampolínu pro 5 osob , notebook s internetem , hifivěž , deset románů o koních , videokameru , dvě kola dno pro mě a druhé pro sestru , pro mamku 5 balení barev do tiskárny , pro taťku velké terení auto , pro babičku a dědu novou varnou konvici.díky petra

  Další zajímavé články:

  Autor: (8 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Radkaa v něm napsala:

  Reakce na sparťan12:

  Ahoj, o přáníčka Ježíškovi si musíš napsat do formuláře, který je v článku. Tady to je pouze diskuse pod článkem.

  sparťan12 v něm napsal:

  Dáreček

  Milí Ježíšku,letos jsem moc hodný nebyl,přesto tě ale žádám o jeden dáreček a tím je Stiga hokej.Je to sice drahé ale je to můj jedinný dárek k Vánocům.A pokud možno sadu Zlín-Spartu.Děkuji za vyslechnutí.A prosím pošli sem jeněký sníh :-D Ahoj a měj se krásně!!Tvůj sparťan12

  -evafarna-45 v něm napsal:

  -evafarna-45

  ja taky10