Diskuse k Alíkovině

« Přejít na článek

Náš kocourek Snoopy

Nový příspěvek do diskuse:

Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.

Příspěvek z 17. května ve 21:17.
Millie2007 v něm napsala:

RetardovanaOvce: Pokud sis nevsimla, v clanku o mleku neni ani zminka;-) Jen jsem napsala, ze jsme kocce dali najist, s tim snad problem neni, ne? My kockam ani mleko nedavame. Davame jim normalne vodu :-)

Příspěvek z 17. května ve 20:51.
RetardovanaOvce v něm napsala:

Neber si to špatně, ale kočka mléko ani nesmí. Obsahuje jednu látku (laktózu) kterou její tělo nevstřebá. Není pro ni dobré, i když jí chutná. Koneckonců nám taky chutnají nezdravé pochutiny, jako je čokoláda. Po dlouhém krmení mlékem se můžou u koček projevit nemoce. Ve volné přírodě totiž přeci kočka nemá přístup ke kravskému mléko, nebo snad ano? Její tělo na to není uzpůsobené. Vaše rodina se sice drží tradice z farem, ale zkuste to přestat. Koupit můžete mléko speciálně vyrobené pro kočky, ale je dost drahé.

Příspěvek z 2. května v 17:54.
Millie2007 v něm napsala:

RetardovanaOvce: Tím jsem myslela druhý bod:-) A máš pravdu. Kočka nepotřebuje jen mléko, pelíšek a sem tam pohladit jak si někteří myslí

Příspěvek z 16. dubna ve 23:35.
RetardovanaOvce v něm napsala:

Chybí tam jedna dost podstatná věc. Mít dostatek peněz. Také máme koťátko z ulice. Jmenuje se Leo a vypadá úplně stejně, jako ten váš. První bylo potřeba zajít k veterináři. Za vyléčení ušního svrabu, zbavení se blech, vyléčení zánětu v očích, 2 očkování a odčervení, jsem platila velkou část svých našetřených peněz-2000. Bylo důležité nakoupit výbavu pro kočku do bytu - škrabadlo, záchůdek, 3 misky, konzervy a granule, kočkolit, a další kosmetika,.. to je spousta peněz!

Příspěvek z 7. dubna ve 20:22.
Millie2007 v něm napsala:

Molly58: Děkuju moc:-)

Příspěvek z 7. dubna v 16:11.
Molly58 v něm napsala:

Kocourek Snoopy je moc krásný u babičky máme podobnou kočičku, opravdu je překrásný.

Příspěvek z 7. dubna v 10:59.
Kika44 v něm napsala:

Krásný článek, je milé, že jste ho tam jen tak nenechali ale postarali jste se o něj. A nebáli jste se že by mohl být nemocný, když jste ho zvedali?8-o

předchozí 1 další