Alíkovina

Návštěva Vánočního domu v Karlových Varech

vydáno  •  Vánoce · Čtenáři píší Alíkoviny · Pozvánky
V tento předvánoční čas vrcholí přípravy na vánoce, to znamená stres a dny strávené v obchodních centrech. Proto doporučuji návštěvu vánočního domu, kde se naladíte na krásnou vánoční atmosféru a zapomenete na všechen ten stres a starosti kolem vás.

V obchodních centrech už začínají s vánoční kolekcí koncem října a to už lidé začínají shánět dárky, nakupují sladkosti a suroviny na pečení cukroví.

Dnešní lidé berou vánoce jako jedno velké stresové období, protože mají plno starostí, aby všechno zvládli a stihli. Ale o tom přece vánoce nejsou.

Myslím si, že návštěva vánočního domu by prospěla všem, ale protože se nachází v Karlových Varech tak chápu, že se tam každý nedostane. Já jsem ve vánočním domě byla už dvakrát a moc se mi to tam líbilo.

Nakoupila sem si krásné ozdoby a prohlídla si kouzelné městečko. Mají tam překrásný dřevěný betlém a historické muzeum, ve kterém si můžete prohlédnout vánoční ozdoby, které měly vaše babičky, když byly malé.

V andělské kavárně si můžete dát pečený čaj, vánočku, štolu nebo cukroví. Otevřeno mají celý prosinec a vstupné je 50 korun. Vánoční koledy, které hrají v celém areálu vás příjemně naladí na adventní čas a vy pak můžete netrpělivě očekávat Štědrý den.

Autorka: (12 let)

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 30. října 2015 v 6:51.
VexyLexy v něm napsala:

Vánoční dům

Taky jsem byla ve Vánočním domů akorát v létě. Bylo to tam super26