Diskuse k Alíkovině

« Přejít na článek

Nebuďme na sebe zlí

Nový příspěvek do diskuse:

Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.

Příspěvek z 21. října 2018 ve 12:35.
majacos v něm napsala:

al-maty, myslím že to myslela tak, že si lidi myslí, že vypadá na 13 a má dítě :-)

Příspěvek z 15. října 2018 ve 22:35.
al-maty v něm napsal:

amandamesa: Ty jsi se stala matkou ve 13 letech?

Příspěvek z 15. října 2018 ve 20:02.
majacos v něm napsala:

Moc děkuju za to, že jste si našli chvilku na přečtení článku a za vaše komentáře. Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo má tento otevřený pohled na věc a kdo by rád změnil chování svého okolí :-3

Příspěvek z 15. října 2018 ve 14:03.
lékařský v něm napsal:

S tímto úplně souhlasím. V naší třídě ta závist bohužel je. Učitelé, psychologové a další nás snažili udělat v jednu dokonalou třídu ve které se všichni rádi setkávají a kamarádí ale to by musel ten psycholog chodit každý den protože to co řekl platilo jen ten den kdy o tom mluvil.:-D

Závist v dospělosti je podle mě nejhorší protože tam nemusí jít jen o „s tím se nebudeme kamarádit“ ale i o horší věci.

Příspěvek z 15. října 2018 v 11:21.
amandamesa v něm napsala:

Na zakladce to prave bylo pro me nejhorsi uz od 6 tridy po 9. :( mela jsem od rodicu nauceny ze je na prvnim miste skola. A klucy a vse kolem nich jako .ex tam nepatri a ze mam na to cas. Takze me to nezajimalo a taky proto me cela trida sikanovala nemela jsem tam jedine kamaradky ani nekoho kdo by se me zastal. Mela jsem svoje zajmy a to se nikomu nelibilo ze jsem nebyla stejna jako oni dokonce i ucitelka mi rekla pred celou tridou ze to mam v mozku jinaci....a ted kdy do skoly uz nechodim tak na me pro zmenu na ulicy deti skolou povinny ukazujou prstem aniz by me znaly jaka jsem trapna a ze mam trapny decko a ze je trapne ho mit ve 13. (A me je 22) pak je tezke chodit ven.

Příspěvek z 15. října 2018 v 10:37.
Romulus-Caesar v něm napsal:

Už v pravěku to fungovalo tak, že někdo našel krásnou ulitu. Někomu druhému se líbila a tak ho vzal po hlavě kamenem a ulitu mu vzal. (Mimochodem podobné chování lze sledovat dodnes i u primátů). Byť se cítíme modernější a daleko nad Neandrtálci, tisíce a tisíce let evoluce smazat nemůžeme. Nenávist a závist tu je a bude... Je jen na nás jak moc velký průchod těmto pocitům a emocím dáme my sami. Jedna z legend od nás z hor praví, že... „... konec světa nastane, až se na světě nenajde jediný člověk, který by druhému nepodal chleba.“ - na tom něco podlě mě je.

Krásný článek podněcující k zamyšlení.

Příspěvek z 15. října 2018 v 8:39.
Pribináček1 v něm napsala:

Tenhle článek se mi líbí , úplně přesně tak , není co dodat ..

Příspěvek z 15. října 2018 v 6:32.
buffy-forever v něm napsala:

Tenhle článek je vážně skvělý. Je fajn že ses takhle otevřela, a řekla svůj názor a hlavně co to dělá dokonalým je, že si stála na obou stranách..
Líbí se mi, že si to přiznala, ne každý to dokáže..

předchozí 1 další