Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Něco málo o Adventu a Vánocích a recept na rohlíčky.

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Prodleva 5 let (fíha, to je dlouho).
  Příspěvek z 7. prosince 2017 v 16:45.
  zetony v něm napsal:

  RvRvRvRv

  Příspěvek z 7. prosince 2017 v 16:44.
  zetony v něm napsal:

  RvRv:-|Rv

  Příspěvek z 7. prosince 2017 v 16:44.
  zetony v něm napsal:

  a ještě nepřiznaný další zdroj www.alik.cz/a/vanoce-a-vanocni-zvyky

  Je to cele opsane navrhuji udelit pokutu ve vyši 7010kaček nebo zablokování učtu, protože to pořád autor odněkud okopíruje jako ty pozvánky a i ten výlet do Gorlitzu je zkopirovaný, jenomže predchozi majitel mu to vzal, že to je jeho tvorba. Kdo je pro po alíkovský postih dejte semka do kometnářů Rv

  Příspěvek z 7. prosince 2017 v 16:34.
  zetony v něm napsal:

  Čestinář a jaká část je zkopírovaná z Tn.cz??Tam je sice text ale není uplný a je upravený nežli je na té Tn.cz tam je to uplně jinak nežli to má autor článku.

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 5. prosince 2017 ve 21:09.
  Češtinář v něm napsal:

  Článek je bohužel trochu nepřehledný, protože se v něm míchá hned několik témat, která jsou na sebe víceméně "přilepená". Méně je někdy více, takže se příště raději rozhodni, jestli chceš psát buď recept na rohlíčky, nebo nějaké informace o adventu a Vánocích, nebo o tom, jak Vánoce prožíváš ty sám, a nekombinuj to všechno dohromady.

  Vlastně by vůbec nevadilo, kdyby článek byl jen o tom posledním tématu, které jsem uvedl, protože ty recepty a informace o adventu a Vánocích jsou stejně nepůvodní (přičemž u receptů je sice zdroj uvedený, ale našel jsem ještě další dva nepřiznané zdroje - informace o adventu jsou převzaty odtud: tn.nova.cz/clanek/to-se-jen-tak-nevidi-advent-bude-letos-nejkratsi-za-poslednich-11-let.html, část s názvem Něco málo o Vánocích je prakticky slovo od slova okopírovaná z Wikipedie: cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1noce). Myslím, že by bylo mnohem lepší, kdyby se článek jmenoval prostě jen Co se děje u mě o Vánocích a jeho obsahem by byla jen tato jedna část. Nevím, jestli by nebylo vhodnější, kdyby jej ten, kdo má Alíkoviny na starost, "osekal" o nepůvodní obsah a nechal ho právě jen v této podobě - pokud ovšem ještě teď něco takového jde.

  Příspěvek z 5. prosince 2017 v 16:05.
  DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

  Hezký článek :-) taky všem přeji hezký rok 2018

  předchozí 1 další