Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Nejlepší dovolená - Londýn

  vydáno  •  Pozvánky
  Chtěli byste jet někam na dovolenou? Doporučím vám Londýn.

  V Londýně je spousta hezkých míst např: Londýnské oko, Tower Bridge, Big Ben, Buckinghamský palác, kde žije královna Alžběta II., která se narodila 21.dubna roku 1926 a teď jí je 90 let! A korunovaci měla 2.června 1953.

  Moc se mi líbilo, jak jsem podávala veverkám arašídy a byla jsem strašně blízko od toho, abych si na ni sáhla, ale stejně se mi to nepodařilo, protože jsou moc plaché. Veverky byly skoro všude. Každý den jsme viděli něco nového - různá muzea či památky. Jezdili jsme červenými autobusy a z horního patra byl krásný výhled na celý Londýn. Jedna zastávka byla u Selfridges - to je nejstarší obchodní centrum na světě. Bylo to tam krásné. Všude byly hezké lustry a zářící světélka, ale chyba byla v tom, že zboží bylo strašně drahé.

  A taky jsem navštívila další obchodní centrum jménem Primark. Všechny věci tam byly pěkné a levné, takže jsem si tam vybrala hodně věcí. V Londýně jsme byli i večer a viděli jsme tam všechno hezky osvětlené a barevné. Narazili jsme tam na akci, kde měli jídlo zdarma a taky tam měli virtuální realitu, díky které jsme se přenesli až k moři! Virtuální realitu jsem si vyzkoušela a moje sestra s její kamarádkou si tam zazpívaly na mikrofon. Vlastně jsme tam jeli kvůli fotce, která byla vystavená v londýnském divadle St James Thetre. Moje sestra fotila a kamarádka byla na fotce. Vyhrály 2 lístky na muzikál, na který se šly podívat a moc se jim to líbilo. Podle mě stojí za to, se tam podívat. Pro mě to byla zatím nejlepší dovolená.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 10. října 2017 v 10:55.
  Magby v něm napsala:

  Ta fotka je nejvíc povedená. Anglie je nádherná. Ať už jde o historickou památku Stonehenge, národní park Lake District nebo Buckinghamský palác, a mnoho dalšího. Je tam zkrátka mnoho míst které lze navštívit. Dost tipů je například v tomto článku www.srovnator.cz/pojisteni-do-anglie. Jinak to s tím chladnějším počasím a častým deštěm jak se tam píše, je pravda. Je dobré na to myslet.a nepromarodit to tam. ;-)

  Příspěvek z 26. června 2017 v 19:44.
  ani333 v něm napsala:

  jé michčo moc se ti omlouvám že jsem ti k tomu pak nic nenapsala a děkuju za krásný komentář (já fakt nevim jestli se to tady píše možná jsem už zblbnutá z you tubu)XD

  Příspěvek z 27. dubna 2017 v 17:58.
  Michča v něm napsala:

  Hezký!

  Taky bych chtěla jet do Londýna. Jenže s 16-ti měsíční sestrou to bohužel nepůjde :( PS: Primark zbožňuju, mám odtamtaď hodně věcí.Ale nejoblíbenější jsou u mě Primark ponožky. Každý den si je beru. Jsou černé a na patě a špičce nohy mají třpytky barvy: Zlatá, šedá, barevná, modrá, červená a fialová. Já si každý den vybírám podle toho, jakou chci mít náladu XD např. dnes jsem si vzala zlatou, abych se měla zlatě :"D