Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  NEJLEPŠÍ KAMARÁD

  vydáno  •  kamarádi
  Toto je o Aleně a jejím nejlepším kamarádovi.

  Ahoj, jmenuji se Alena a je mi 12 let. Nikdo mě nemá rád. Nemám žádné kamarády. Všichni o mně říkají že jsem šprtka. Jen proto že se učím a jako jediná jsem měla na vysvědčení samé jedničky.

  Je podvečer a zítra je Štědrý den. Já s tátou zdobím stromeček. „ Tati proč mě nikdo nemá rád?“ ptám se táty. „Jen proto že mám samé jedničky?“ „Ale vždyť tě má ráda spousta lidí.“ řekne táta. „Jo a kdo?!“ „No my. Tvoje rodina.“ „No jasně.... samí dospělí!“ rozčiluji se. Stačil by mi alespoň jeden kamarád! Jeden! „Aleno, nerozčiluj se je před štědrým dnem. A podej mi tu ozdobu!“ zamlouvá to táta. Jdu radši pomoct mamce se salátem! Odejdu naštvaně.

  Aleno vstávej! Štědrý den nám nastal! budí mě hlasitě máma. Když máma odešla, rychle otočit stránku kalendáře a běžet dolů. Nasnídala jsem se, oblíkla učesala a vyčistila zuby. Ještě zabalit dárek pro tátu a je to. Potom jsem napsala SMS babičce s textem: Šťastné Vánoce přeje Alena. Čas utekl jako voda a my dojídali kapra se salátem. Potom konečně přišly na řadu dárky. Viděla jsem pod stromečkem velkou krabici s dírami. Bylo tam napsáno: ,,Alena“ Otevřela jsem ho jako první, protože mi připadalo, jako by se tam něco vrtělo. Najednou na mě vyskočil krásný pejsek. Byla to rasa Bernský salašnický pes. Štěně mě olizovalo a radostně vrtělo ocasem. Konečně jsem měla kamaráda! Druhý den jsem s ním šla na procházku a potkala jsem partu spolužáků. Jé to je krásný štěně! vykřikovali. A jak se jmenuje? ptali se. Bady. Hele nechceš zítra ke mně zajít? řekla Anča. Teď by jsi se kamarádila viď? Kdepak. Mně stačí jeden kamarád. A to je Bady. Je to ten nejlepší kamarád na světě!

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 7. dubna 2018 ve 12:52.
  andyell v něm napsala:

  To je pekny clanek a darek

  Příspěvek z 7. dubna 2018 ve 12:52.
  andyell v něm napsala:

  To je pekny clanek a darek

  Příspěvek z 5. dubna 2018 v 17:10.
  marbo1212 v něm napsala:

  To je pěkný dárek $>