Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Nejlepší kamarádka

  vydáno  •  Vztahy · Kamarádi

  Vtipy o psech, © Profimedia.cz

  Jsou různé typy lidí, každý zkrátka vypadá jinak. Málokdo je se svým vzhledem spokojený. 

  Mám pocit, že v poslední době už lidé nemají tolik dětí. Majï jedno dítě, jejich jediné. Jedináčkové bývají často rozmazlení, rodiče jim koupí všechno, po čem zatouží. Samozřejmě, né všichni.

  Tyhle děti jsou většinou oblíbené a namyšlené. Taky mají kamarády, kamarády které si vybírají podle vzhledu. Ty děti jsou naprosto dokonalé a proto musí mít dokonalé kamarády.

  Jejich kamarádi nesmí být silnější a velcí nebo malí, nesmí mít odstáté uši a nosit brýle. Oni prostě musí mít všechno dokonalé. Jenże pak, až nebudou mít žádné skutečné kamarády, tak se budou divit.

  To já mám bratra, staršího. Z toho vyplývá, že nejsem jedináček. A proto rodiče musí kupovat věci pro děti dvakrát, zatímco u jedináčka jen pro jedno a zbyde jim více pěnez a tak svému dítěti koupí všechno.

  Nevybírám si kamarády podle vzhledu a podle toho jestli jsou to jedničkáří. Vybírám si je podle toho, jak se ke mně chovají, podle toho, jak se chovají k ostatním, jestli nejsou zlobiví.

  Moje nejlepší kamarádka je opravdu fajn. Nikdy jsme se nepohádaly, na všem se domluvíme, prostě se navzájem doplňujeme. Když máš kamaráda, většinou chceš, abyste si byli podobní. Ale nemusíte být. Stačí, abyste byli sehraná dvojka.

  My dvě nemáme vše společné. To ovšem vůbec není rozhodující pro to, zda budete kamarádi nebo nebudete. Musíte si hlavně rozumět.

  Jsme stejně staré, ale nechodíme spolu do třídy ani do školy. A jsem za to ráda. Možná se ptáte proč? Když se nevídáme každý den ve škole, tak se vidíme ve středu, když jdeme na trénink, ve čtvrtek, když jdeme do lidušky a v pátek zas na trénink. Pak ještě někdy o víkendu, v zimě, když jedeme na hory, v létě, když na dovolenou a jinak, když se domluvíme, že se navštívíme. Když se nevídáme každý den, jsme si pak o to víc vzácnější, máme si pořád co povídat a nikdy se spolu nenudíme.

  Často hrajeme hru. Zeptám se jí, jakou mám nejradši květinu, ona odpoví: "Levanduli." Když to neví, tak se to aspoň dozví. Moje kamarádka je hrozně hodná a laskavá, když mám třeba já narozeniny, dá mi dárek, když má ona narozeniny, dám jí já dárek. Nebo když máme svátek nebo jsou Vánoce. Někdy si dáme dárek jen proto, že jsme nejlepší kamarádky.

  Jednou měla dva řetízky a na každém byl přívěsek srdíčka. Na nich bylo napsáno Best Friends Forever, to je anglicky a znamená to "nejlepší přátelé navždy". Na každém řetízku byla polovina té věty. Jeden mi dala a já ho každý den nosím jako ona.

  Ona má mě a já mám jí. BFF

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (6)

  Příspěvek z 12. února 2014 ve 13:39.
  TERKA-BURI v něm napsala:

  hmmm

  Ja jsem mela nej kamosku ale jen do te doby co jsme jeli na skolu v prirode. Tam jsme si pujcily knizku od jedne holky a byl tam test mela si rict jmeno ona rekla me a potom v te knizce bylo napsano toto je tvoje nej kamoska. Byla tam jeste jedna holka a ona hned jak sem to dorekla vykrikla na tu holku:tebe mam mnohem radsi nez ji. A to mi hodne ublizilo. Co myslite? Samozrejme jedinacek.11

  Příspěvek z 31. ledna 2014 v 16:36.
  Zuzinečka23 v něm napsala:

  Nevíš o co jde

  Ja sama jsem jedinaček. Jo, možná jezdím každý rok k moři a do Alp na lyže, ale zo ma spousta nejedinačku. Moje BFF je taky jedinaček. Ona a rozmazlena? Nepřipadá v úvahu. A kamarády si vybírám podle toho jací jsou, ne jak vypadají. A docela mě štve averze vudči jedinačkum.

  Příspěvek z 5. ledna 2014 ve 14:29.
  Trecool v něm napsala:

  mojeBFF

  Já mám taky bff a když jdem po ulici tak nás i lidi zastavují a ptají se nás jestly jsme sestry. Prozila jsembs ni tolik dobrodruzstvi ale ted mam strach ze mi kosmetika ukradne mou bff se ktrrou jsem toho tolik prozila..