Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Nejlepší kamarádky?

  vydáno  •  Kamarádství
  Tohle určitě všichni znáte, snad každý má nějaké kamarády... My jsme měly ve škole problém (vlastně ho řešíme ještě pořád). Je nás pouze pět holek, takže je jasné, že budou tři a dvě. My jsme už od první třídy byly všechny spolu - jasně, někdy jsme se hádaly a tak podobně, jenže teď se všechno mnohem víc zhoršilo!

  Ilustrační foto, © Profimedia.cz

  Někdy jsme jednu holku dokonce odstrčily a ona byla sama celý měsíc! Jenže to na sobě nedávala znát, našla si jiné kamrádky a skoro se to vyřešilo. Vždycky jsem jí záviděla, že to takhle skvěle zvládla. Potom jsme se usmířily a byly zase spolu. Jenže od Týnčiných narozenin se všechno obrátilo k horšímu...

  My jsme s Renčou trošku blbly, jenže ono se to Týně nelíbilo a byla naštvaná. Kája ji utěšovala a tak to šlo celý večer a taky celou noc! Další den jsme přišly do školy a Týna se s námi jen málo bavila a Kája taky... Já jsem se jí o hodině ptala, co se stalo, a ona mi řekla, že chce jen Káju za svou kamarádku a s námi se bavit nebude.

  Tak jsme se s dalšíma holkama dohodly, že budeme nejlepší kamarádky, jenže ony se na mě domluvily a když jsem byla zrovna pryč, tak se dohodly, že budou nej kamarádky jen ony dvě! Jednou jsme si udělaly upřímný den a řekly si všechno - všechna tajemství a taky tohle. Byla jsem docela dost naštvaná, ale nedala jsem to na sobě znát. Další dny to bylo horší a horší...

  Poradna Alík radí dětem

  Dotazy a odpovědi na téma KAMARÁDI najdeš ZDE

  Jednou si šly holky udělat nový e-mail a přišly na můj starý profil, který už dávno nepoužívám, a viděly tam obrázky od holek, s kterýma jsme se rozdělily. Byly na mě naštvané a nebavily se se mnou... a já tím pádem zůstala úplně sama! Pak se to docela zlepšilo, ale přišla další věc - k nám do školy přišla nová spolužačka. Říkala jsem si, že je to super, ale když mi ji druhý den holky přebraly (ty, s kterýma se nebavíme), tak jsem byla taky docela naštvaná.

  Pak jsem seděla se Sandrou v lavici a tak jsme si pokecaly. Začala jsem si myslet, že je to super holka, ale není -  má radši ty dvě holky, protože jdou hezčí. Já jsem si potom našla další skvělou nejlepší kámošku. Mám ji strašně moc ráda a myslím si, že bychom se měly všechny bavit a nehádat se!

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (33)

  Příspěvek z 9. června 2009 v 15:08.
  Bajíček v něm napsal:

  Reakce na Mokina:

  To jo ,ale lidi na alíkovi každýmu řeknou jakou udělal chybu přitom to může bejt 1.

  Příspěvek z 9. června 2009 ve 12:03.
  HR96 v něm napsal:

  Tak si najdi jinou kamarádku.

  Tak si najdi jinou kamarádku  a nebo se kamaraď s klukama. Ty nechodíš třeba do nejakého kroužku, kde jsou holky? Tam si najdi kamarádky. Ale já myslím že člověk nemusí mít nejlepší kamarádky ve třídě. Může je mít třeba v nějakém kroužku. Když jsou moje nejlepší kamarádky nemocné tak se bavím s klukama. Ale já myslím že se s tebou začnou zase bavit. 21

  Příspěvek z 8. června 2009 ve 21:14.
  Karolínka12345 v něm napsal:

  Reakce na -Billík-:

  Ale je docela dobrej....