Alíkovina

Nejlepší sport na světě: Vybíjená

vydáno  •  Volný čas venku
Jednoho dne jsme měli tělocvik. Na konci hodiny se učitelka mě a jedné kamarádky zeptala, jestli nechceme hrát vybíjenou jako soutěž. Řekla, že budeme tvořit družstvo se šesťáky, ale neřekla nám proti komu. A to byla chyba.

Italský volejbalový reprezentant Ivan Zaytsev líbá míč., © AP

Tréninky jsou v pondělí a v pátek od 7:00 do 7:30. Na páteční trénink jsme zapomněly, šly jsme tam  až v pondělí. Jdeme do školy a za námi jdou deváťáci. Já a Lenka jsme si toho nevšímaly a šly dál. Ale pak jsme šly do šatny, kterou jsme si zabraly samy pro sebe a následně do tělocvičny, kde byli deváťáci. V mé hlavě probíhaly hrůzné myšlenky. Nikde ani jeden šesťák, jenom sedmáci, osmáci a deváťáci, prostě hrůza.

Oběhli jsme čtyři kolečka na rozehřátí, házeli jsme si s neskutečně těžkým míčem a pak nás učitelka rozdělila do družstev. Bylo nás asi deset holek a dva kluci. Já i Lenka jsme doufaly, že půjdeme k holkám, ale učitelka řekla: "Vy, ty malé holky, budete hrát s klukama." Povzdechly jsme si a šly jsme s nimi hrát. Jeden se tam válel po zemi, ten druhý hrál a my jsme tam v klidu stály.

Další trénink je v pátek a už se opravdu nemůžu dočkat.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (4)

Příspěvek z 5. srpna 2014 v 19:48.
Aouvie v něm napsala:

._.

Nesnáším vybíjenou.
Prostě je to hra o přežití, všichni dávají strašný pecky nebo nejlíp headshoty, když nechytnete míč nebo vás někdo trefí tak vás celý tým seřve...

Příspěvek z 22. června 2014 v 19:05.
Hvezdicka-9 v něm napsala:

nic moc

mě taky vybíjená moc nebaví, hlavně kvůli tomu, že je to hra o přežití a kluci dávají hrozné perdy. Taky jsme jí v šestce hráli každý tělocvik

Příspěvek z 29. května 2014 v 19:23.
Linda-Le v něm napsala:

:)

Já jsem ve sportu také nemehlo...