Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Nejnovější trendy u hraček pro děti nabídne říjnový veletrh FOR TOYS

  vydáno  •  Hry, hračky · Hry · Mediální partner
  Do Vánoc sice zbývá ještě nějaký ten měsíc, ale už teď se může Ježíšek inspirovat novými trendy hraček a her pro děti všech věkových kategoriích. Aby se v záplavě nabídky neztratil, je tady veletrh hraček a her FOR TOYS, který se bude konat v PVA EXPO PRAHA ve dnech 8. – 11. října 2015. FOR TOYS doplní i další dvě veletržní akce – veletrh potřeb pro děti a kojence FOR BABIES a veletrh videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES.

  Panenek najdete na veletrhu stovky druhů.., © Petr Topič

  Alíkova soutěž s For Toys

  Do 2. října hrajeme v Alíkově soutěži o AppFishing, rybářský prut pro hraní her na smartphonech a vstupenky na veletrh hraček For Toys 2015.

  AppFishing – rybářský prut pro hraní her na smartphonech poskytne jedinečný rybářský požitek

  Na letňanském výstavišti najdete vše pod jednou střechou.

  Trojlístek výstav je navíc ideální příležitostí k seznámení se s aktuálními trendy v oblasti her a hraček, z nichž většina bude jistě zmíněna ratolestmi v dopisu Ježíškovi. Velká část vystavovatelů navíc poskytuje na nákup svých produktů během veletrhů výrazné veletržní slevy.

  Fotogalerie

  Partnerem veletrhu FOR TOYS se pro letošní rok stala Dětská tisková agentura, která je pořadatelem ankety Zlatý Ámos vyhlašující každoročně nejoblíbenějšího učitele České republiky. Vítěz letošního roku bude vyhlášen právě na tomto veletrhu.

  FOR TOYS v Letňanech

  Termín konání:

  Od 8. do 11. 10. 2015

  Místo konání:

  PVA EXPO PRAHA, Letňany

  Otevírací doba:

  10:00 – 18:00 (8.–9.10.)

  09:00 – 18:00 (10.10.)

  09:00 – 16:00 (11.10.)

  Ceny vstupenek:

  Děti do 120 cm: 20 Kč

  Děti do 150 cm: 70 Kč

  Dospělí: 180 Kč

  Vstupné pro školy: 50 Kč

  Parkovné: 150 Kč

  Zlevněná rodinná vstupenka za 350,- Kč (nutno rezervovat přes internet)

  For Toys, 6. veletrh hraček a her na PVA Expo Praha Letňany od 8. do 11. října 2015

  Čtyřdenní veletržní dění doplní pestrý doprovodný program doplněný o soutěže a pódiová vystoupení.

  Chybět nebude ani oblíbená fotosoutěž Dětská tvář veletrhu ve spolupráci s ateliérem Jana Hozová. V sobotu 10. října bude na veletrzích pokřtěna originální kreslená edukativní kuchařka pro děti s názvem Dobrodružství v kuchyni.

  Nouze nebude na veletrhu také o sportovní aktivity. Jednou z nich bude například unikátní zábavně-naučná dráha od tří do dvanácti let Fun Bike. „Dráha se skládá z několika bezpečných a zábavných překážek, které děti projíždí na odrážedle nebo na kole. Dráha zvyšuje schopnost udržet rovnováhu a bezpečnost dětí na kole. Na veletrhu budeme mít připraveny dvě dráhy, které budou rozdělené podle věku a schopností dětí,“ doplňuje Hana Kovářová, manažerka veletrhu.

  Kompletní informace o veletrhu FOR TOYS včetně vystavovatelů a doprovodného programu najdete na stránkách www.fortoys.cz. Zde můžete také získat po registraci zlevněnou rodinnou vstupenku. Stačí vyplnit krátký formulář na http://fortoys.cz/sleva/rodina a vstupenka vám bude jednoduše doručena na e-mail.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!