Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Nejpozitivnější koncert za poslední roky aneb koncert Marka Ztraceného

  vydáno  •  Hudba · Kultura

  Marka Ztraceného určitě všichni znáte, ale víte, že vyprodal dvakrát O2 Arénu? Přečtěte si článek o koncertu talentovaného zpěváka a muzikanta ze Šumavy.

  Nové CD Marek Ztracený Pády, © Bontonland

  Marka Ztraceného poslouchám už dlouho, ale jeho písničky jsem si zamilovala až na koncertě radia Impuls v roce 2019. Tento koncert neměl moc dobré ohlasy. Bylo zde špatné osvícení a někteří zpěváci nebyli vůbec slyšet. Marek Ztracený na tomto koncertě zpíval skvěle, a tak jsem se rozhodla, že půjdu na jeho koncert do O2 Arény, který se konal 22. 2. 2020. Po vyprodání prvního koncertu Marek přidal i druhý 23. 2. 2020.

  Marek si na koncert pozval pár úžasných hudebníků. Jako první rozezpíval O2 Arénu pan Nedvěd, který vystoupil např. s písní Stánky. Halu rozzářila také Marta Jandová nebo Hana Zagorová s písní ze seriálu Sanitka. Marek Ztracený pozval virtuálně i Karla Gotta.

  Marek Ztracený v hale zazpíval mnoho svých hitů a přidal i dvě nové z nového CD, které zde mělo premiéru. Skvělý hudebník ukázal své výborné dovednosti na klavír a kytaru a představil dokonce svůj nový nástroj Mandolinu, na kterou nám také zahrál.
  Marek také romanticky poděkoval svým rodičům za jejich podporu a 23. 2. 2020 dokonce na koncertě požádal svoji přítelkyni o ruku.

  V O2 Aréně vznikla na písničku Levná Instituce nejoriginálnější choreografie. Na refrén se publiku pohybovalo 8× doleva a 8× doprava. Marek dokonce říkal, že to je premiéra na celém světě.

  Tento koncert hodnotím jako nejlepší za poslední roky. Osvětlení bylo dokonalé, zvuk byl přirozený a efekty byly fascinující. Na konci koncertu byl za Markem nápis #směreden , takže se asi něco dalšího bombastického chystá.

  Doufám, že se vám můj článek nebo recenze líbila a chtěla bych vám říci ještě jednu věc. Jsme Češi a měli bychom podporovat českou hudbu a muzikanty, naše umění je dokonalé a nemáme se za co stydět. Třeba se s vámi potkám na koncertě Marka Ztraceného na fotbalovém hřišti.

  A ještě taková zajímavost. Koncert 22. 2. 2020 skončil náhodou v 22:22.

  Autor: