Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Nejsilnější lidské postavy v Yu Yu Hakusho

  vydáno  •  Filmy, divadlo a muzikály
  Yu Yu Hakusho je anime, kde vystupují hlavně démoni a přízraky.

  Ryu Hayabusa - hlavní hrdina akční série Ninja Gaiden, © Alík

  Yu Yu Hakusho je anime, kde vystupují hlavně démoni a přízraky. Lidé zde hrají vedlejší roli, až na pár výjimek, takže moc silných lidí v tomto japonském seriálu není. Mezi lidi, kteří v tomto anime oplývají nějakou silou, patří Genkai, Kazuma Kuwabara, Yusuke Urameshi, Kazemaru a Kibano. V dalším odstavci krátce charakterizuji dané postavy, napíšu jejich schopnosti a můj názor na ně.

  Genkai Genkai vypadá na pohled jako starší paní v pokročilém věku, která už toho moc nezmůže. Opak je ale pravdou. Genkai je přebornice bojových umění, médium a bývalá šampiónka. Genkai oplývá opravdu mnoha schopnostmi, mezi které patří například duševní střela, duševní vlna, rychlá duševní salva a duševně posílené pěsti. Její největší předností je ale rozsudek, který špatné bytosti okamžitě zničí, ale dobré zachrání. Také je dobrá v kontaktním boji.

  Kazuma Kuwabara Kazuma je spolužák hlavního hrdiny anime Urameshiho. Tato postava je sice trochu pomalejší, ale je čestná a odhodlaná porazit svého rivala Urameshiho. Pokud jde o jeho schopnosti, tak Kazuma je sice možná nejslabší článek týmu, ale to neznamená, že také není silný. Tento svalnatý dlouhán jako zbraň používá duševní meč, který může později jakkoliv prodlužovat a ještě o něco později bude oplývat dvěma duševními meči, které může nejen prodlužovat, ale i různě měnit jejich dráhy. Navíc je i dost silný, ale v obyčejném boji není tak silný jako Urameshi.

  Yusuke Urameshi Yusuke Urameshi je hlavní postava anime. Na začátku příběhu je to velký rváč a také záškolák, který má však dobré srdce a je schopen obětovat i život pro jiné. Později se z něho stane detektiv. Tento kluk má v podstatě stejné schopnosti jako Genkai, ale nemá jich tolik. Zato je rychlejší a silnější než Genkai. K tomu má navíc velmi tvrdou hlavu, což není radno podceňovat, protože už mu to několikrát zachránilo život. Jeho specialitou je ale navyšování duševní síly, pokud se mu v boji nedaří nebo je velmi emočně rozladěn.

  Kazemaru Kazemaru je ninja a V.I.P. ochranka. Tento ninja zběhlý v bojovém umění, ale ne tolik jako Kibano. Zato umí vystřelit duchovní vlnu a jeho další zbraní jsou naváděcí výbušné shurikeny.

  Kibano Kibano je mistr všech bojových umění. Kibano ovládá všechny bojové umění na mistrovské úrovni, dokáže bojovat ve tmě díky své helmě a také je schopen základního posílení svalů díky své duševní energii.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!