Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Nejsilnější postava ze seriálu Bleach

  vydáno  •  filmy, divadlo a muzikály
  Kdo je nejsilnější postavou tohoto seriálu? Je to bůh smrti, vizard či espada? Aby mohla být tato otázka zodpovězena, měly bychom si nejdříve říct něco o nejsilnějších členech tohohle seriálu a také proč jsou podle mě nejsilnější.

  Trailer k filmu Soaked In Bleach, © iDNES.cz

  Kdo je nejsilnější postavou tohohle seriálu? Je to bůh smrti, vizard či espada? Aby mohla být tato otázka zodpovězena, měly bychom si nejdříve říct něco o nejsilnějších členech tohohle seriálu a také proč jsou podle mě nejsilnější.

  Jako první je nominován hlavní hrdina příběhu Ichigo Kurosaki. Proč zrovna on? Protože Ichigo Kurosaki umí shi-kai, ale dokonce i ban-kai. Je velmi silný, odolný, vytrvalý, a pokud vyvolá ban-kai, tak je extrémně rychlý, že mu stačí jen ti nejrychlejší nepřátelé. Tenhle sniginami byl vybrán pro svoji excelentní rychlost. Další na řadě je Zaraki Kenpachi, kapitán 11. divize. Proč byl vybrán tenhle sniginami? Poněvadž Zaraki Kenpachi je význačný tím, že ho nelze téměř vůbec zranit a také má vysokou rychlost a obrovskou sílu. Vynikající šerm je samozřejmostí. Fantastické na tomto shiginami je to, že neumí ban-kai, dokonce ani shi-kai, ale přesto je to vynikající bůh smrti a jeden z nejsilnějších shiginami vůbec. Třetí pán na holení nebo spíše vysoký šlechtic, je Byakuya Kuchiki, a to pro svoji extrémně vysokou rychlost, vynikající šerm a jeho úžasný Ban-kai, před kterým není úniku. Odolat mu může jen málokdo. Čtvrtá osoba na nominaci je Yamamoto Genryuusai, vrchní kapitán. Z jakého důvodu byla vybrána tato osoba? Protože Yamamoto Genryuusai má nejmocnější zanpakuto v celém soul society. Také ovládá mistrně kido a boj beze zbraně. Poslední osoba, která bude hodnocena v našem klání, je hlavní záporný hrdina příběhu, Sosuke Aizen. Proč? Poněvadž tento muž je extrémně silný, dokonce tak, že mnoho kapitánů se mu nemůže rovnat. Ovládá mistrně psychologii, extrémně odolný, mistrně ovládá kido, dokáže chodit po vodě a jeho zbraň dokáže ostatní zhypnotizovat. Kdo je tedy nejsilnější? Nejmocnější shiginami je podle mě rozhodně Aizen, a to pro svoje vynikající schopnosti.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (1)

  Příspěvek z 2. listopadu 2015 v 18:49.
  Pegg604 v něm napsala:

  Jak daleko jsi s příběhem

  Mohu se zeptat jak daleko jsi v příběhu??? Pokud jsi totiž stále u Aizena tak někde ze začátku, že?? Díky PS: Sledujes anime nebo cteš mangu?. ...Jinak celkem dobrý uvažování =)