Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Nemám co skrývat, jsem kdo jsem

  vydáno  •  vztahy
  Nezáleží na tom, kolik peněz, slávy, úspěchu nebo sexu máte v životě, ve skutečnosti to neznamená nic, dokud nejste ve spojení s láskou. Adam Lambert

  Adam Lambert na koncertě, který Queen odehráli 17. února 2015 v pražské O2 aréně., © MAFRA

  Možná jste o něm už slyšeli nebo se o něm dozvídáte až s tímto článkem. Faktem je, že stejně jak se dostal na vrchol, postupně zase klesá dolů. Adam Lambert, jenž se umístil v roce 2009 na druhém místě v Americkém Idolu, nedávno ukončil turné se slavnou skupinou Queen, která společně s Adamem stačila navštívit i Českou republiku. Po koncertě v Pražské O2 Aréně jeho popularita u českých obyvatel značně stoupla, z čehož byli čeští Glamberts nadšeni nadevše. Nové album je na cestě, úvodní píseň Ghost Town sklízí úspěchy, tak si asi říkáte, co je špatně. 

  Tommy Joe Ratliff. Lambertův, teď již bývalý, kytarista, možná dokonce láska. Dohromady toho spolu prožili opravdu mnoho. Kryli si záda, byli si oporou. A teď by měl nastat konec? Spolu s novým albem přichází i nová kapela. Tommy není její součástí. Postupně ztrácí bezpočet fanoušků, kteří s ním byli převážně jen kvůli Adommy (shippovací jméno pro Tommyho a Adama).

  Tommy Joe se k tomu zatím nevyjádřil, ale vzhledem k jeho citovému rozpoložení se očekává, že to ještě obrečí. Spoustu Glamberts se snaží Adommy udržovat naživu psaním fanfictions. Mezi nejslavnější patří například Exstasy, Zuzu Ratliff, nebo Glambertcz. 

  Kariéra Lamberta závisí na rozhodování v následujících měsících. Bude následovat své srdce, čímž podpoří i kariéru nebo radši ztratí všechno? O tom se můžeme zatím pouze dohadovat.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (9)

  Příspěvek z 30. dubna 2019 ve 22:15.
  lékařský v něm napsal:

  Někdy by se mi tu hodilo hodnocení komentáře "pobavilo" :-D

  Příspěvek z 30. dubna 2019 ve 20:52.
  matisek005 v něm napsal:

  V tom případě-

  Sakrafix! Urazil jsem člověka, který nesnese slovo „tom“. :-(

  Příspěvek z 30. dubna 2019 ve 20:24.
  anavercadav v něm napsala:

  Řekla bych, že je to možná nevhodné slovo, pro lidi, který jsou na taková slova citliví a nechtějí je nikdy vidět ani slyšet.