Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Mráček
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Nenosím oblečení podle poslední módy. Nejsem normální?

  vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Krása · Šikana · Kamarádství
  Hodně mých kamarádek nosí moderní oblečení a jsou na to dost pyšné. Já ale takové oblečení nemám. Ne že by to moje nebylo moderní, určitě i to moje není právě ze středověku, ale není tak vyzývavé. Veliké výstřihy a krátké sukně prostě nejsou pro mě.

  Ilustrační foto, © Profimedia.cz

  Jsem kvůli tomu divná? Jen proto že si na sebe nevezmu tři trička s výstřihem, neověsím se řetízky a neobléknu si krátkou sukni? Určitě ne.

  Možná ti kvůli oblečení kamarádi nadávají, ale věř mi, dělají to jen proto, aby je lidé vzali a závidí ti, že tě mají ostatní rádi i bez sukýnek. Já vím, zní to dost divně a z jejich strany je to hloupé, ale opravdu si to někteří myslí.

  Když dokážeš pobavit lidi, ale zárověň si s nimi i vážně popovídat, když se dokážeš smát přes všechny své problémy, ale pochopit člověka s jeho vlastními problémy a pomoci mu, když dokážeš člověka přijmout takového, jaký je, pak nemusíš nosit vyzývavé oblečení.

  Lidé se totiž nedívají na vzhled, ale na charakter a srdce člověka. A ti, kteří si vybírají kamarády podle krásy a oblečení, nejsou opravdovými kamarády, ale chudáky, proti kterým se to jednou otočí. Protože krása není to nejdůležitější.

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (175)

  Příspěvek z 22. října 2011 v 16:31.
  ginny-emi v něm napsala:

  Reakce na kerunka12:

  hele možná se oblíkáš podle mody ale dost pochybuju o tom že nějakej kluk bude chtít chodit s nafoukanou nánou kterou nezajímá nic jinýho než moda,make-up a kluci a která je ještě k tomu uplně vymatlaná protože každej kdo to má v hlavě v pořádku si domyslí že by nedokázala mít jeden trvalej vztah. Já bejt kluk tak rozhodně koukám na VNITŘNÍ KRÁSU a ne na oblečení takže jedinej kdo by se tu měl zamyslet co vlastně píše si TY a navíc furt lepší nějakej chudák než nafoukanej machr

  P.S. nevím jaký oblečení nosíš ty a ani kde ho kupuješ ale na sekáči není nic špatnýho

  Příspěvek z 22. srpna 2011 ve 14:07.
  Lentilka2 v něm napsala:

  Reakce na _Wittie_:

  jj supr

  Příspěvek z 22. srpna 2011 ve 14:05.
  Lentilka2 v něm napsala:

  Reakce na háša:

  a co kdyz si nekdo chce svou lasku vybrat sam?????