Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Nenosím oblečení podle poslední módy. Nejsem normální?

  vydáno  •  krása · šikana · kamarádství
  Hodně mých kamarádek nosí moderní oblečení a jsou na to dost pyšné. Já ale takové oblečení nemám. Ne že by to moje nebylo moderní, určitě i to moje není právě ze středověku, ale není tak vyzývavé. Veliké výstřihy a krátké sukně prostě nejsou pro mě.

  Ilustrační foto, © Profimedia.cz

  Jsem kvůli tomu divná? Jen proto že si na sebe nevezmu tři trička s výstřihem, neověsím se řetízky a neobléknu si krátkou sukni? Určitě ne.

  Možná ti kvůli oblečení kamarádi nadávají, ale věř mi, dělají to jen proto, aby je lidé vzali a závidí ti, že tě mají ostatní rádi i bez sukýnek. Já vím, zní to dost divně a z jejich strany je to hloupé, ale opravdu si to někteří myslí.

  Když dokážeš pobavit lidi, ale zárověň si s nimi i vážně popovídat, když se dokážeš smát přes všechny své problémy, ale pochopit člověka s jeho vlastními problémy a pomoci mu, když dokážeš člověka přijmout takového, jaký je, pak nemusíš nosit vyzývavé oblečení.

  Lidé se totiž nedívají na vzhled, ale na charakter a srdce člověka. A ti, kteří si vybírají kamarády podle krásy a oblečení, nejsou opravdovými kamarády, ale chudáky, proti kterým se to jednou otočí. Protože krása není to nejdůležitější.

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (~ 150)

  sarinka01_queenisthebest v něm napsala:

  Moderní oblečení je fuj:-Q

  Ale článek super, nekonečno tlapek z nekonečna.

  Šnekafrický v něm napsala:

  Gigisuško, úplně s tebou souhlasím, ale ono už je to stejně jedno, když jsou ty příspěvky skoro 10 let staré a tito uživatelé si to nepřečtou, protože už na Alíku dávno nejsou, ale na druhou stranu nechápu, proč se tady kvůli tomu článku bývalí uživatelé hádali a nadávali si. :-(:-(

  Příspěvek z 24. července 2021 v 7:33.
  Gigisuška v něm napsala:

  Reakce na kerunka12
  Hele ginny-emi má úplnou pravdu. Říkáš tu akorát blbosti. Já mám zkušenost s tím že ty který chodí podle poslední módy, ta je nána a nedá se s ní normálně povídat ale pokud nemá značkový a má nějaké starší oblečení tak je FAJN (neni nána a hezky se sní povídá).
  Takže nechápu co si tím myslela