Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Neoblíbená kamarádka

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 25. května 2016 ve 22:33.
  Lilianee v něm napsala:

  Zamyslet se...

  Nikdy nepochopím co mají lidi proti lidem jim odlišným. Je to až bolestné vědět že se to děje. Rasismus( nwm jak se to píše) je když někdo odsuzuje ty jemu odlišné. Například lidi s černou pletí, přistěhovalce atd... Hodně lidí je takových a to mě mrzí. Já osobně bydlím v zahraničí takže jsem vlastně přistěhovalec ale to je vedlejší. Mám kamarádky jedna je z Iráku a druhá z Iránu. Jsou to fajn holky:) Už jen v naší třídě máme 9 národností. Všichni jsme naučení se respektovat a tohle se nám naštěstí neděje :) Takže jsem vlastně šťastlivec protože mě nikdo neodkazuje;) Jinak ty by ses měla Jaký zastat ať ví že alespoň tobě se dá věřit 16 A holkám z tvojí třídy vyřiď že by se měli stydět!!! Podle mě Jarka propadla jen proto že simulovala jelikož nechtěla do školy a trpět tam...😀

  Příspěvek z 23. dubna 2016 v 18:43.
  nikzuz v něm napsal:

  máme ve škole podobného kluka

  Jednomu klukovi od nás se to taky stalo ale už to přestalo.25

  Příspěvek z 19. dubna 2016 ve 14:03.
  meribera v něm napsala:

  Nedávno k nám přišla spoluža co je vietnamka celkem se sní bavím ale nějaké holky ji pomlouvají že není normální atd.kluci se jí posmívají hlavně kvůli jejímu hlasu

  Příspěvek z 14. dubna 2016 ve 22:28.
  chytrasova v něm napsal:

  Chytrá a propadla?

  Jen spíše ze zvědavosti - proč Jarka propadla? Chci říct... na základce si ty čtyřky jde docela snadno udržet. Zároveň píšeš, že je chytrá. Tím nechci nijak shazovat to, že to nemůže být dobrá kamarádka nebo být fajn. Můj kamarád a spolužák - dostává čtyřky, ale i tak je velice vnímavý a dokáže si spočítat, že se na střední dostane z určitým průměrem. Nebaví ho se učit, protože na to bohužel intelektuálně nemá, ale když ví, že se mu průměr může zhoršit, tak se dokáže přinutit naučit se na test.

  Příspěvek z 12. dubna 2016 v 17:27.
  Bára726 v něm napsala:

  nn

  mi ne
  151515

  Příspěvek z 12. dubna 2016 v 16:26.
  a_u v něm napsala:

  Bohužel, většina lidí Romy nemá rádo, důvody určitě všichni známe, nicméně pokud je Jarka taková, jak píšeš, nemají důvod se jí tví spolužáci posmívat. Zkus se jí někdy zastat nebo si s nimi popovídat, snad to bude lepší :)

  Příspěvek z 11. dubna 2016 ve 20:42.
  mazinka03 v něm napsala:

  Podobný případ

  U mě ve třídě je to hodně podobné až na to, že ta holka je jen na půl romka a druhý rom od nás se jí vždy začne posmívat jako první a ostatní kluci se vždy přidají. Když jsme to ale řešili společně ve třídě všichni kluci (i ten rom), řekli, že ani nevědí za co se jí posmívají. Já ji mám docela ráda a mrzí mě, když jí někdo nadává, takže se do hádky celkem často vložím a snažím se přimět toho, kdo to začal, přestat a zamyslet se nad tím, proč jí to dělá.

  předchozí 1 další