Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Neskutečná kámoška

  vydáno  •  Kamarádi
  Toto je příběh o tom, jak si moje nejlepší kámoška našla jiné holky, které jsou podle mého oka a duše namyšlené. Určitě budete zírat na to, co jsem prožila!

  Mikulášská výprava, © nesinka.rajce.idnes.cz

  Nechápu to, proč si všichni všímají jenom oblíbených holek! Proč kluci milují jenom oblíbenkyně! A proč se všem nenormálním holkám nelíbí můj styl, i když je to úplně stejný styl, jako naše oblíbenkyně v naší třídě! Je mi z toho na brek.

  Musím vám říct, že bydlím na vesnici a Verča také. Nedávno se konalo vypouštění vánočních balónků na zahradě mateřské školky. Byl to pátek a s Verčou vždy chodíme na procházky, abychom si řekly co se změnilo, jak se žije, nebo co s klukama. Jak jsme šly kolem školky, zrovna se tam konalo to vypouštění balónků a já jsem se tam chtěla podívat. Verča se na mě vyraženým pohledem koukla a vyhrkla: „Ty jsi blázen! To je pro malé prcky, Sisi jsi úplně dětinská!“ Když nechtěla, nemohla jsem ji nutit, stejně jsme měli za půl hodiny jít domů. Vedle školky je menší starší hřiště, tam jsme si chvíly šplhaly na tyčích. Koukla jsem se ještě do školky na zahradu, kde pobíhalo plno dětí. Vtom vidím kamaráda Jindru z 6.B. Řekla jsem to Verče a ta se hned hnala na zahradu od školky.

  U plotu jsme viděly ještě další kluky z béčka Rafa, Tomáše a Igora kteří si nás všimli. Ptala jsem se Verči na tu stejnou otázku: „Půjdem tam?“ Ona zakývala hlavou a utíkala ke klukům. Celých 10 minut si s nimi povídala o jejích kamarádkách a o jejím klukovi (jak nefér, že se ten kluk zamiloval do ní!).Ta akce ve školce byla i součástí mikulášské nadílky. Dostali jsme sušenku a čokoládu, já si vzala oboje a kluci taky. Ale Verča si zase vymyslela, že drží dietu a nemá chuť. Pak jsme si zahráli fotbal, opět s klukama! To byla nuda! Už jsme šly a Verča říkala, jestli jí nedám kousek čokolády!

  Verča mi potom zase říkala, že bych se měla o sebe starat a nejíst čokoládu. Je opravdu mimo! Ona je fakt divná. Vážím akorát na 12 let 38 kg! Když se zase něco stane, určitě napíšu!

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 21. prosince 2015 v 11:20.
  a_u v něm napsala:

  Ve dvanácti letech drží dietu jo? No tak tohle fakt ne :DDD

  Příspěvek z 18. prosince 2015 v 19:11.
  šibinka v něm napsala:

  Cože ?

  Přijde mi to trochu podivné a nezakončené nevím co je katastrofa a o co jako jde. Sorryy ale nějak jsem to nepochopila..15

  Příspěvek z 18. prosince 2015 v 18:04.
  ty-ses-slunicko v něm napsala:

  :?!

  No, nemyslím, že to je tak hrozná katastrofa. Jak to popisuješ na začátku. Mně se stávají i horší věci...