Alíkovina

Neskutečná kámoška

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Tento rok jsem nastoupila do 6. třídy. V minulém ročníku jsme s kámoškou Verčou byly asi nejlepší kámošky-setkávali jsme se, jezdili jsme spolu na různá místa, ale teď se vše změnilo. Minulý rok Verču odkopla (no možná to není pravda ,ale to mi říkala ona) kámoška a tak si našla mě. Byly jsme nej kámošky. Tento rok ji zaujala nová žákyně z vedlejší obce Terča B. Já se stávám opět obyčejnou.

Ilustrační foto, © Profimedia.cz

V páté třídě jsem seděla s Verčou v lavici. Tak jsme seděly celý školní rok a nebyli mezi námi žádné spory, problémy nebo něco ošklivého. Pak se z nás staly nej kámošky BFF (alespoň já to tak viděla).

Rok uletěl jako blázen a byly tu prázdniny. Ty jsme si užily. S Verčou a jejím taťkou i sestrou jsme jeli na bazén, kde jsme se vybláznili (bylo to spíš, ale koupaliště). Když už byl poslední den prázdnin, tak jsem se ptala maminky: „Mám si sednout s Verčou nebo s Natkou?“ Mamka mi na to odpověděla s Natkou. To jsem ale neměla dělat. Verča si sedla s Terkou B., která je z vedlejší vesnice a ta je mnohem populárnější. Já jsem se stala znovu osamělou. Verča si také našla další dvě Allu a Teri B. S Verčou už asi nic nebude.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (2)

Příspěvek z 7. prosince 2015 ve 14:49.
konemy v něm napsala:

Hmm

No jo, to je ta pátá-šestá třída. Takových příběhů by se u nás ve třídě našla spousta, já sem zažila něco podobnýho. Neboj, přežiješ to. Držím palce, ať se to zas srovná.:-)

Příspěvek z 3. prosince 2015 v 15:09.
Aaginka v něm napsala:

:-)

Něco podobného znám nelam si s tím hlavu. Já už tři měsíce čekám,až se objeví nějaká nová holka ve třídě. Já vím my holky to máme těžší, s někým se pohádáme a 2dny s ním nemluvíme, ale kluci ti se pohádají poperou se a 2.den o tom nevědí.


Přeji ti úspěšné školní dny a hlavně to nevzdávej.16
 
Anežka16