Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Nesmutněte kvůli svým nedostatkům.

  vydáno  •  vztahy
  Chci vám říct , že i když máte nějaký nedostatek a někomu se kvůli tomu nelíbíte, tak to neznamená, že se nemůžete líbit někomu jinému.

  Začalo to v 5.třídě. Já mám odstáté uši po tátovi, a některé děti se mi za to smějí. Já jsem to do té 5.třídy ignorovala. Potom se mně, a ještě dalším dvou kámoškám, začal líbit jeden kluk ze 4.třídy. 

  Jednou jsme se s ním dali do řeči, a zeptali jsme se ho, která z nás se mu líbí nejvíc. On k mojí smůle řekl, že jsem z nás nejhnusnější, kvůli těm uším. Já jsem přišla domů s pláčem. Ne proto, že bych se urazila. Ale proto, že se mi kvůli tomu začala smát moje nejlepší kamarádka. Naštěstí to bylo asi týden před prázdninami a tak jsem to vydržela. Řekla jsem si, že to přežiji. Vždyť na světě je tolik hezkých kluků, kteří se mi budou líbit. A třeba se budu líbit i já jim i s těma odstátýma ušima. A měla jsem pravdu. 

  Přijela jsem na tábor. Protože ho pořádala moje máma, tak jsem jí pomáhala, a ukazovala jsem dětem, kde mají stan. A potom, tam přijel jeden hrozně hezký kluk. Když jsem se s ním přivítala a šli jsme k jeho stanu, navzájem jsme po sobě pokukovali. Bohužel, moje kamarádka, která se mnou byla ve stanu, tak po něm koukala taky. Byla to jedna z těch dvou, které se líbil i ten kluk ve škole. Ten tábor byl na jedenáct dní. Asi 3/4 tábora se nic nedělo. 

  Potom jsme vyrazili na Karlštejn. A tam se to stalo. Kluci se tam honili a vrazili do mě. Já jsem spadla. A jakoby to nestačilo, tak kolem mě zrovna létala vosa. A jak se lekla, tak mě píchla. Mě to nějak nevadilo. Kluci tam začali hlasitě vykřikovat: „Ona se určitě rozbrečí.“ Já jsem se sama pro sebe smála a říkala jsem si, jestli jsou vážně tak hloupí, že si myslí, že se rozbrečím. A najednou k nim přišel ten hezký kluk, a řekl jim: „Že se nestydíte urážet holky. Tady k té se ještě jednou přiblížíte, nebo se jí ještě jednou zasmějete, tak vám jednu střelím.“ Ty kluci se mi potom přišli omluvit, a řekli, že už se to nebude opakovat. Potom jsem si s tím klukem vyměnila tel. číslo. A potom jsme spolu začali chodit. 

  Chci vám tím říct, že nezáleží na tom, jestli máte odstáté uši, velký nos, nebo malou hlavu. Důležité je, co k vám ten člověk cítí, a co cítíte vy k němu.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 28. srpna 2015 v 11:06.
  a_u v něm napsala:

  Pokud kluky na holkách zajímá jen to, jak vypadají, pak si ani nemá cenu s něma něco začínat...Důležitější je, jaký ten člověk je, ne jak vypadá :)
  Moc pěkný článek :)

  Příspěvek z 21. srpna 2015 v 16:04.
  Pupendo910 v něm napsala:

  Poděkování

  Moc děkuji za vaše příspěvky. Možná mě k tomu, abych napsala ten článek donutilo to, že jsem se potřebovala svěřit i někomu jinému, než rodičům. Ještě jednou moc děkuji a AHOJ!!!421

  Příspěvek z 19. srpna 2015 v 18:26.
  Vali14 v něm napsala:

  Moc krásný příběh

  Tento příběh se ti moc povedl a hodně mě motivoval.
  Líbí se mi jeden kluk-co líbí! Moje oči patří jemu.... On mě taky má rád, ale napsal mi že jednu holku má radši. A teď mám pocit, že s tou holkou chodí. Já se naštěstí líbím více klukům...jenze se mi žádný z nich vůbec nelíbí.
  Ale jinak jak jsem napsala-skvělý příběh! :)