Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Neštve vás to někdy?

  vydáno  •  Vztahy
  I toto mě někdy štve v životě. Můj bývalý kluk, který si myslí, že je nejlepší. A malý útržek z jízdy ve školním autobusu.

  Společenská móda pro děti často napodobuje kolekci pro dospělé. Jednořadé sako s jemným proužkem musí i klukům perfektně padnout. Kalhoty jsou dlouhé ze stejného materiálu. Košili může nahradit bavlněné triko stejné barvy. , © archiv Dior

  Měla jsem ráda kluka z moji třídy (je to napůl Němec a napůl Mexičan). Všechny holky ho balily a tak mě překvapilo, že si vybral mě, takovou typickou Češku z blond vlasy a ne úplně vychrtlou postavou.

  Chcete vědět jak vypadal? No dobře. Tmavší kůže, tmavě hnědý vlasy, velký roztomilý hnědý oči, není úplné vysoký, je o rok starší než já (má 13 let, ale chodila jsem s ním, když měl 12 a já 11), vysportovanou postavu, úplně roztomilý miminkovský obličej. Byl milý a hodný.

  Teď se předvádí a je až moc sebevědomý. Potom jsem mu přestala stačit (holky řikaly, že to je škoda, že jsme byli milý pár). Rozešel se se mnou a začal si užívat toho, kolik holek se o něj zajímalo. Moje srdce to zlomilo.

  Až po roce jsem to přestala oplakávat a teď, když se mě někdo zeptá, jestli se mi ještě líbí, tak můžu bez výčitek, že lžu, říct, že ho nesnáším. Že to je idiot a že ho nesnáším víc, než rozvařený hřÍbky v naší jídelně (blé). Ale vysvětlit to rodičům? Tssss. Přijdu ze školy smutná a hned to je „co se stalo s Joschkou“ (Joschka je jeho jméno). Já no to vždy „Ježíši! Je to idiot!!!“

  On ví, že se mě líbí Leon a Maxi a ostatní z Violetty, a on si pořád nechce přiznat, že ho nemám ráda, tak aspoň říká „máš ráda Mexičany!“ A já na to „Maxi a Tomáš *a ostatní lidi* nejsou z Mexika! Jsou ze Španělska a Argentiny! Jen Marco a León jsou z Mexika!“ A on na to „hm... Tak máš ráda latinský kluky“ To neznamená, že mám ráda jeho. Nesnáším ho i přesto, že mluví Španělsky a já jsme do Španělštiny úplný blázen. To co mě úplné dopálilo je to, že všem řekl, že mi dal pusu na tvář.

  Jdu do třídy a v tom mne zastaví jedna holka, kterou znám jen od vidění a zeptá se „je pravda že ti Joschka dal pusu? Ty se máš!“ Nebo „fakt jsi s Joschkou chodila?“ A já vždy „um,,, huh!? Jak to víš?“ Nebo „Počkej co? Proč? Myslím, že jsem se přeslechla“. Nebo jednou mě naštvalo, že se jedna holka zeptala Joschky, kdo ho má ještě pořád rád a on ukázal na mě. Bez úspěchu jsem se jim snažila vysvětlit, že to není pravda!

  To je asi všechno! Tak doufám, že jste si vzali z mého příběhu ponaučení a zjistili jste, že se lidé bohužel mění a zkazí se popularitou, ale i to, že to třeba může trvat rok než to přebolí a přestanete toho člověka milovat.

  Cesta školním autobusem

  1. Nastoupím 2. Přežiju obejmutí od asi 12 malých děcek, které vůbec neznám (ale jsou roztomilý!). Mojí kamarádce vrtá hlavou, proč mě mají tak rádi. 3. Sednu si na své místo vedle své kamarádky 4. Řeknu ‚Hola‘ (španělský pozdrav) jedné Brazilce, která umí španělsky 5. Zeptám se jednoho kluka (Rexe), který obvykle řve po celém autobusu a hází po všech knížky a deštníky a je otravnej a snaží se tě přesvědčit, že to není tak, ale tak. Jestli si vzal svůj iPad (jestli jo, to by znamenalo klid celou cestu). Řekne, že ne 6. Ten kluk (Rex) začne otravovat 7. Rex řekne té Brazilce, že neumí Anglicky (je v Číně pouze 3 měsíce) 8. Já se jí zastanu 9. Dám si sluchátka do uší a začnu se bavit s tou Brazilkou (je o rok mladší než já, má skoro 12 let) a se svojí kamarádkou z mojí třídy (je na minutu stejně stará jako já) 10. Řeknu Rexovi ať sklapne a ať si zítra vezme do autobusu ten svůj „orange sticky butter“ (tak říká tomu iPadu). A tak se to opakuje dokud nedojedeme do školy.

  Note: všechno toto se samozřejmě událo v angličtině, protože jsem v britské škole.

   

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 8. srpna 2015 v 15:16.
  ogvd v něm napsala:

  acha

  acha2

  Příspěvek z 8. července 2015 v 19:54.
  Jsem_Blond v něm napsal:

  Ahoj

  Mam na tebe otazku nechodila jsi nahodou driv dobrandyske skoly2