Alíkoviny

Neviditelný inkoust

vydáno  v 12:00  •  Volný čas doma
Existuje zábava, za kterou tě rodiče pochválí? Jde zažít dobrodružství i během nudného cestování nebo otravného stonání v posteli? Myslíš, že můžeš poměřovat své síly s neviditelným soupeřem? Stačí jeden tah Kouzelným fixem v sešitu Neviditelný inkoust a uvidíš, že to možné je.
Neviditelný inkoust, zahraj si piškvorky

Autor fotky: Albi

Soutěž

Do 5.2.2013 hrajeme s Neviditelným inkoustem i v Alíkově soutěži.

Neviditelný inkoust ve více verzích pro různé věkové kategorie

Neviditelný inkoust ve více verzích pro různé věkové kategorie

Skvěle nakombinované hry a zábava s trochou vzdělávání – to vše tě čeká v těchto sešitech. Díky Neviditelnému inkoustu se můžeš na chvilku stát detektivem, který řeší těžký případ.  Obratem stránky se z tebe stane pirát, který posílá nepřátelské lodě ke dnu. Jako policista se můžeš osvědčit při chytání nebezpečných zločinců uprchlých z vězení…

Mezi vším tímto dobrodružstvím si lehce otestuješ svou paměť i znalosti ze školy. Můžu ti ale garantovat, že to nebude žádná nuda! S neviditelným inkoustem je prostě zábava.

Fotogalerie

Pomocí přiloženého Kouzelného fixu a speciálního tisku v sešitech odkrýváš skryté odpovědi nebo tahy neviditelného soupeře. V kvízech hledáš správnou odpověď, ve známé hře Lodě zase střílíš na nepřátelskou flotilu. Pomocí fixu hledáš tajné slovo ve hře Šibenice a při neúspěšném tahu fixem zabarvuješ jednotlivé dílky těla oběšence. Stihneš přijít na tajné slovo dřív, než bude panáček oběšen?

Zahraj si piškvorky s někým, kdo není vidět! Zjisti zajímavosti ze světa zvířat či z vesmíru. Poznej důležité české osobnosti nebo spojuj pohádkové postavy, které patří nerozlučně k sobě.

Série Neviditelný inkoust začíná nejjednodušším, žlutým sešitem. Pokračuje mírně těžším červeným sešitem, kdežto modrý a zelený obsahují i kvízy pro náročnější. Každopádně se však v každém střídají lehčí a zábavnější hry s obtížnějšími úkoly a kvízy.

Pro dobrodružné povahy je určen speciální Detektivní sešit s úkoly jako jsou hledání v bludišti, tajné šifry a mnohem více detektivních pátrání.

Teď už jen stačí vzít do ruky Kouzelný fix s jakýmkoli sešitem z edice Neviditelný inkoust a dobrodružství může začít!

Vice informací najdeš na www.albi.cz.


Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (5)

Příspěvek z 22. března 2013 v 18:28.
SIMČAJAKUBSKÁ v něm napsala:

neviditelný inkoust

zmizík fakt bezva

Příspěvek z 30. ledna 2013 v 15:14.
morče v něm napsala:

mona

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAjhjhdjakhsdklhasuilfzhrkhkjtfhn

Příspěvek z 30. ledna 2013 v 6:43.
SRDÍČKO0123456789 v něm napsala:

hmmmm

1010je to super akorát to nemám s tím sešitem