Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Neviditelný inkoust

  vydáno  •  Volný čas doma · Knihy · Učení · Hry, hračky
  Existuje zábava, za kterou tě rodiče pochválí? Jde zažít dobrodružství i během nudného cestování nebo otravného stonání v posteli? Myslíš, že můžeš poměřovat své síly s neviditelným soupeřem? Stačí jeden tah Kouzelným fixem v sešitu Neviditelný inkoust a uvidíš, že to možné je.

  Neviditelný inkoust, zahraj si piškvorky, © Albi

  Soutěž

  Do 5.2.2013 hrajeme s Neviditelným inkoustem i v Alíkově soutěži.

  Neviditelný inkoust ve více verzích pro různé věkové kategorie

  Neviditelný inkoust ve více verzích pro různé věkové kategorie

  Skvěle nakombinované hry a zábava s trochou vzdělávání – to vše tě čeká v těchto sešitech. Díky Neviditelnému inkoustu se můžeš na chvilku stát detektivem, který řeší těžký případ.  Obratem stránky se z tebe stane pirát, který posílá nepřátelské lodě ke dnu. Jako policista se můžeš osvědčit při chytání nebezpečných zločinců uprchlých z vězení…

  Mezi vším tímto dobrodružstvím si lehce otestuješ svou paměť i znalosti ze školy. Můžu ti ale garantovat, že to nebude žádná nuda! S neviditelným inkoustem je prostě zábava.

  Fotogalerie

  Pomocí přiloženého Kouzelného fixu a speciálního tisku v sešitech odkrýváš skryté odpovědi nebo tahy neviditelného soupeře. V kvízech hledáš správnou odpověď, ve známé hře Lodě zase střílíš na nepřátelskou flotilu. Pomocí fixu hledáš tajné slovo ve hře Šibenice a při neúspěšném tahu fixem zabarvuješ jednotlivé dílky těla oběšence. Stihneš přijít na tajné slovo dřív, než bude panáček oběšen?

  Zahraj si piškvorky s někým, kdo není vidět! Zjisti zajímavosti ze světa zvířat či z vesmíru. Poznej důležité české osobnosti nebo spojuj pohádkové postavy, které patří nerozlučně k sobě.

  Série Neviditelný inkoust začíná nejjednodušším, žlutým sešitem. Pokračuje mírně těžším červeným sešitem, kdežto modrý a zelený obsahují i kvízy pro náročnější. Každopádně se však v každém střídají lehčí a zábavnější hry s obtížnějšími úkoly a kvízy.

  Pro dobrodružné povahy je určen speciální Detektivní sešit s úkoly jako jsou hledání v bludišti, tajné šifry a mnohem více detektivních pátrání.

  Teď už jen stačí vzít do ruky Kouzelný fix s jakýmkoli sešitem z edice Neviditelný inkoust a dobrodružství může začít!

  Vice informací najdeš na www.albi.cz.


  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 22. března 2013 v 18:28.
  SIMČAJAKUBSKÁ v něm napsala:

  neviditelný inkoust

  zmizík fakt bezva

  Příspěvek z 30. ledna 2013 v 15:14.
  morče v něm napsala:

  mona

  AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAjhjhdjakhsdklhasuilfzhrkhkjtfhn

  Příspěvek z 30. ledna 2013 v 6:43.
  SRDÍČKO0123456789 v něm napsala:

  hmmmm

  1010je to super akorát to nemám s tím sešitem