Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Nikdy nepochopím

  vydáno  •  vztahy
  Minulé téma myslím bylo jednostranná láska. Řekněme, že tohle je něco jako pokračování, jen v jiném slova smyslu.

  Popíšu vám, co se dneska stalo a proč tohle vlastně píšu.

  Jednou v sobotu jsme se s mým kamarádem (je na kluky a má přítele) rozhodli, že si všichni tři (já, kamarád a jeho přítel) půjdeme zaběhat na stadion a pak skočíme do kavárny na něco dobrého. Na stadionu jsme si tedy dali pár koleček a pak se vydali směr kavárna. Bohužel jsem ale ten typ člověka, co stíhá sledovat, co se děje kolem něj a tak mi neušly pohledy všech okolo, jak se dívají na ty dva, kteří se drželi za ruce. Docela mě to namíchlo, ale řekla jsem si, že to nebudu zatím nijak hrotit a kazit nám tím den.

  Našli jsme tedy naši oblíbenou kavárnu a objednali si. Dali jsme se do řeči a sem tam se stalo, že se kamarád s přítelem políbili, což mi přišlo samosebou strašně roztomilé, protože ti dva spolu vypadali přímo kouzelně. Jenže té partičce za námi to zřejmě tak kouzelné nepřišlo a začali mít řeči. Nejdříve jen takové, co se dají lehce přehlédnout, ale pak i horší.

  Nakonec to vyústilo v to, že se jeden z nich zvedl a šel k našemu stolu a začal mít narážky a hloupé řeči, nejvíce na mého kamaráda. V tu chvíli už jsem se prostě neudržela a vylila mu na hlavu svůj čaj a poslala ho do temných krajin, ať se ztratí, nebo to příště dopadne hůř. Měla jsem docela štěstí, že v tu chvíli kolem nás procházel číšník. Vše slyšel, takže obtížného hosta poslal zpátky k jeho stolu. Kluk totiž vypadal, že by mě za to nejradši prohodil výlohou.

  Chtěla jsem ještě v kavárně zůstat, ale měla jsem tak po náladě, že jsem sbalila oba kluky a šli jsme ke mně, dívat se na nějaký film. Celý večer mi to pak hlodalo v hlavě, štvalo mě, že se k nim ten kluk choval, jako by měli nějakou nemoc a on to náhodou mohl chytit.

  A nejvíce mě štvali ty řeči na kamarádův vzhled, protože jsem zatím hezčího kluka ještě neviděla. Neříkám to proto, že je to můj kamarád, ale proto, že je to pravda. Viděla jsem už hodně kluků, ale zatím on jediný se mi zalíbil úplně nejvíc. Nejspíš to taky bude tím, že nevypadá tak obyčejně, ale skoro by se dal porovnat s porcelánovou panenkou nebo BJD doll.

  Až jednou potkáte dva kluky, jak se drží za ruce nebo si dají pusu, prosím, nezírejte na ně jako na odpad. Jsou stejní jako vy. A vzkaz pro ty, co na ně mají nějaké řeči: zamyslete se nad tím, jak by bylo vám, kdyby na vás někdo pokřikoval, že jste odpad.

  Bohužel, já asi nikdy nepochopím, co proti nim lidé mají. Vidím je jako naprosto normální a nijak je nerozlišuji od ostatních párů. Nevidím žádný rozdíl, prostě jen vidím dva lidi, kteří se mají rádi a chtějí spolu být.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (10)

  Příspěvek z 10. dubna 2016 v 16:39.
  armia v něm napsala:

  Reakce na a_u:

  Jedinej vymaštěnej člověk tady jsi ty tak buď radši zticha . Nevidím na homo. nic špatnýho...Ok možná jsou jiný ale to ještě neznamená že najsou lidi.Kdybych mohla řekla bych ti do očí něco hooooooooooooodně sprostýho.
  (a ne nejsem teplá a mám přítele )12

  Příspěvek z 9. dubna 2016 v 15:32.
  a_u v něm napsala:

  Reakce na Ivka22:

  To víš že může:) Ale trošku slušnosti by neuškodilo, zvlášť na dětském webu..

  Příspěvek z 8. dubna 2016 v 17:06.
  Emaaa v něm napsala:

  V dnešní době...

  V dnešní době jsou lidi náhodou strašně tolerantní. Už se téměř víc odsuzuje slovo "homofobie" než "homosexualita" a tak je to dobře. V některých zemích se za to popravuje, takže nějaký posměch hlupáků v kavárně je vlastně docela v pohodě.
  Hold lidi jsou občas zlí, ale i tomu v kavárně se to vrátí...