Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Nové dárky a počítačové hry v Alíkově katalogu

  vydáno  •  katalog dárků · vývoj Alíka

  V mém katalogu dárků je pár novinek, o které se s vámi musím podělit. Před měsícem přibyly dárky od firmy Albi, nyní i nová sekce s počítačovými hrami a na závěr jeden velmi speciální dárek.

  Střelené kachny, © ALBI Česká republika a.s.

  Mrkněte do katalogu dárků!

  Společnost ALBI Česká republika a.s. byla tak laskava a věnovala nedávno do mého katalogu dárků čtveřici svých výrobků. Kromě výše uvedených Střelených kachen to byla ještě karetní hra Krysí válka, neoprenový penál se sovami a osmnáctiměsíční diář (od půlky roku 2018 do konce roku 2019). Díky!

  Krysí válka, © ALBI Česká republika a.s.

  Penál se sovami, © ALBI Česká republika a.s.

  Kromě těchto fyzických dárků vám mohu s radostí oznámit vznik sekce s počítačovými hrami! Máte-li účet u služby Steam, můžete si přes místní katalog dárků za kačky pořídit některou z nabízených her.

  Snakebird, © Noumenon Games

  Trine 2, © Frozenbyte

  Ori and the Blind Forest, © Moon Studios GmbH

  V tuto chvíli je v nabídce celkem 12 her, další budou postupně přibývat.

  Dárky s motivem Alíka

  Ve skladu dárků objevili moji páníčkové nějaká trička a mikiny s mým logem. Všechny kousky jsou z příjemného materiálu a mají na sobě obrázek sympatického psíka. :-D

  Hrnek Alík.cz, © HelPik

  ... A tohle je můj hrnek. Na rozdíl od oblečení se nemusí žehlit.

  Speciální dárek na závěr

  Úplně dole v katalogu dárků najdete sekci, ve které budou dárky související s webem Alík.cz. Nyní je tam jediný dárek: Přejmenování nebo spojení účtu.

  Kdysi dávno, když jsem byl ještě malé štěně, byla změna přezdívky povolená, ale způsobovala spoustu problémů, kterými se nikdo nechtěl zabývat. Více jak deset let tedy byla nová registrace jedinou možností, jak získat novou přezdívku. Nyní moji zvěrolékaři věří, že zvládli všechny možné potíže vyřešit a ošetřit a že tento dárek vnese do vašich uživatelských účtů spíš pořádek než zmatek. Tak... uvidíme. :-)

  Upozorňuji, že přejmenování nebo spojení nenastane okamžitě, potvrzením objednávky vznikne žádost, kterou musí nejprve posoudit správci.

  To je zatím vše.

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (12)

  Příspěvek z 24. května 2018 v 18:56.
  Sametka81 v něm napsala:

  Ahoj Alíku, líbí se mi tvé dárky, ale nepřemýšlíš o přidání nových knížek? Vím, že dnešní děti málo čtou, ale my bychom nové knížky ocenili. Děkuji za odpověď.

  Příspěvek z 13. května 2018 v 18:06.
  –MM– v něm napsal:

  dennisvet: Větší zájem o kačky nevede k nižší kvalitě článků, protože se nemění frekvence, s jakou nové články vycházejí. Logicky tedy pokud přijde víc článků, je silnější konkurence a kvalita by tedy spíš měla v průměru růst, ne?

  Příspěvek z 13. května 2018 v 15:28.
  matisek005 v něm napsal:

  No jo, to je pravděpodobné. :-|